AKTUALNOŚCI
9 x panna młoda
Wtorek 10 Marzec 2020

Dziewięć panien młodych, dziewięć ślubów (które doszły do skutku lub nie), dziewięć wesel – i pełen wachlarz rozterek towarzyszących kobietom w tym ważnym dniu. Czy sześć własnych ślubów daje prawdziwą wiedzę o szczęściu w miłości? Lepszy żywy sierżant czy zmarły pułkownik? Czy można pójść do ślubu w sukni innej panny młodej? I czy jedyna metoda, by naprawić własne błędy wiodące do ołtarza to sprzed niego zwiać? Odpowiedzi (a czasem tylko podpowiedzi) na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym tekście – a przede wszystkim na ekranie. Wszystkie wymienione filmy są w bibliot...

CZYTAJ DALEJ
Dzień Kobiet na CBS Europa
Czwartek 5 Marzec 2020

Zasługują na miłość, uwagę i szacunek – na potraktowanie z czułością i bez uprzedzeń. Oto filmowe bohaterki o silnych charakterach i charyzmie, odnajdujące się na nowo w trudnych okolicznościach, czasem wyprzedzające swoją epokę, a czasem po prostu odnoszące małe zwycięstwa nad rzeczywistością i własnymi słabościami.

Świętujmy Dzień Kobiet w gronie niezwykłych kobiecych postaci! W niedzielę już od rana zapraszamy maraton filmowy z bohaterkami, którym kibicujemy i od których możemy czerpać inspiracje.

A pełna lista tytułów filmowego maratonu 8 marca 2020 oczywiści...

CZYTAJ DALEJ
Kolekcja Mary Higgins Clark
Wtorek 25 Luty 2020

Wartka akcja z nagłymi zwrotami, silne kobiece bohaterki, zbrodnia i romans – to wszystko sprawiło, że powieści Mary Higgins Clark musiały zostać zekranizowane! Na cykl kryminałów według książek Królowej suspensu zapraszamy w CBS Europa od marca do maja, w każdą środę o 21:00.

Jak wyliczyła dziennikarka „The Guardian”, niemal każde pokolenie od czasów sióstr Bronte miało swą ulubioną autorkę opisującą zwykłe kobiety, które musiały poradzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. W gronie tych pisarek – dziś już niekoniecznie popularnych lub w ogóle w Polsce mało znanych – szczególn...

CZYTAJ DALEJ
Namiętny weekend - walentynki 2020
Czwartek 6 Luty 2020

Będzie miłośnie, romantycznie, wzruszająco, a może i pikantnie! W Dniu Zakochanych CBS Europa zaczyna Namiętny weekend, który oczywiście potrwa całe trzy dni. Od piątku do niedzieli zapraszamy Was na maraton komedii romantycznych, melodramatów, romansów – słowem filmów, w których miłość gra pierwsze skrzypce. Przed nami dobrze znane opowieści w gwiazdorskiej obsadzie, niezawodne poprawiacze nastroju i wyciskacze łez, ale także filmy skromniejsze, mimo to wciąż gwarantujące wzruszenia. Startujemy w piątek od rana, a szczegółowy program maratonu znajdziecie poniżej:

...
CZYTAJ DALEJ
Rendez-vous z Keirą Knightley
Piątek 10 Styczeń 2020

Choć wciąż czasem mylona z Natalie Portman, brytyjska gwiazda stała się jedną z ikon kina pierwszej dekady XXI wieku, kiedy to nie opuszczała rankingów aktorek najbardziej seksownych i najbardziej wpływowych. Na filmową randkę - trzy filmy - z Keirą Knightley CBS Europa zaprasza w niedzielę 19 stycznia 2020.

Aktorką chciała być od dziecka. Agenta miała już w wieku lat sześciu, jako 13-latka pojawiła się w Gwiezdnych wojnach, jako 17-latka – w Piratach z Karaibów: Klątwie czarnej perły. Jak wspomina, jadąc na zdjęcia do tego ostatniego filmu spakowała się tylko na tyd...

CZYTAJ DALEJ
Dzień komedii w CBS Europa
Piątek 3 Styczeń 2020

Święta, święta i po świętach – zanim jednak całkiem wrócimy do rzeczywistości, spędźmy ostatni dzień wolny od szkolnych i służbowych zajęć z maratonem komedii!

Już od rana będzie nas zabawiał szalony, ekstrawertyczny, nadaktywny, wiecznie podminowany żandarm z francuskiego kurortu, czyli niezapomniany i niezastąpiony Louis de Funes w sześciu filmach z cyklu o przygodach sierżanta Cruchota. Po południu dowiemy się, jak wyglądałby świat, w którym wszyscy mówią prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Poznamy też komediowe oblicze Sylvestra Stallone, któr...

CZYTAJ DALEJ
Elizabeth w CBS Europa
Czwartek 2 Styczeń 2020

Złoto, perły, koronki, aksamit, obfitość, przepych – to brzmi jak raj dla kostiumografa, choć z pewnością jak piekło dla niektórych aktorów. Cate Blanchett ubrana w suknie Elżbiety I, z twarzą pobieloną w sposób tak dobrze znany nam z portretów, dwa razy otarła się o Oscara. Statuetki powędrowały jednak do twórczyń charakteryzacji i kostiumów. CBS Europa zaprasza na dwa filmy o życiu angielskiej królowej.

Elizabeth to opowieść o dojrzewaniu młodej dziewczyny do roli królowej. Elizabeth: Złoty wiek to historia radzenia sobie starzejącej się monarchini z dworskimi intrygami, międzynar...

CZYTAJ DALEJ
Gwiazdkowe wieczory na CBS Europa
Poniedziałek 16 Grudzień 2019
Święta znów będziemy przeżywać z premierem, który zakochał się w pomocy biurowej, z nagim muzykiem od kiczowatego gwiazdkowego przeboju, z gospodynią pisarza, zakochaną w nim mimo porozumiewania się tylko na migi, z szefem na skraju romansu z sekretarką i drużbą zauroczonym panną młodą. To właśnie miłość zasłużenie stał jednym z najpopularniejszych filmów bożonarodzeniowych – a my na Gwiazdkę chcemy Wam dać to, co lubicie najbardziej!

Kto jeszcze będzie nas bawił i wzruszał? Stary dobry Benny Hill już się szykuje, by przypomnieć swoje najśmieszniejsze gagi i skecze, celnie uderzające w męskie przywary. Steve Martin przekona się, że choć rodzina przysparza cz...

CZYTAJ DALEJ
Odliczanie do Gwiazdki 2019
Czwartek 28 Listopad 2019

Śniegowy puch, światła na choince i pyszności na stole, mnóstwo prezentów, a przede wszystkim ciepło i radość. W tym roku w świąteczny nastrój zaczniemy wprowadzać Was już pod koniec listopada! W weekendowe popołudnia zapraszamy na filmy o Gwiazdce i o tym wspaniałym czasie oczekiwania na nią. Nie zabraknie spotkań z Mikołajem, a nawet jego rodzicami! Wśród gwiazd naszych filmów zobaczymy m.in. Petera Falka, Vanessę Williams, Steve’a Guttenberga, Anne Heche, Sammy Davisa Jr. i Celię Imrie.
A oto rozpiska filmów w cyklu:

 

Sobota 30 listopada 20...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
Ace Ventura: Pet Detective
Ace Ventura: Psi detektyw
Niedziela 12 Kwiecień
17:35
Ace Ventura: When nature Calls
Ace Ventura: Zew natury
Niedziela 12 Kwiecień
19:10
Robin Hood: Prince of Thieves
Robin Hood: Książę złodziei
Piątek 17 Kwiecień
21:00