AKTUALNOŚCI
Louis de Funes na sierpniowy weekend
Środa 12 Sierpień 2020

Weekend dla relaksu - dużo  śmiechu i trochę wzruszeń. W sobotę i niedzielę 15 i 16 sierpnia zapraszamy na najlepsze komedie z udziałem francuskiego mistrza humoru (w ciągu dnia) oraz na najlepsze komedie romantyczne i melodramaty (wieczorem)

Sobota 15 sierpnia

07:00 Gamoń
09:05 Wielka włóczęga
11:30 Panowie, dbajcie o żony
13:25 Wielkie wakacje
15:10 Zawieszeni na drzewie
17:00 Skrzydełko czy nóżka?
19:00 Kapuśniaczek (premiera)
21:00 Jedna runda (premiera)
23:10 Zakochany bez pamięci

...
CZYTAJ DALEJ
Louis de Funes w CBS Europa
Czwartek 2 Lipiec 2020

Od nieświadomego przemytnika przez sprytnego krytyka kulinarnego aż po dyrektora opery, o którego upomniała się wielka historia – bohaterowie francuskiego mistrza komedii będą nam towarzyszyć w CBS Europa przez całe lato!

Jeśli wydaje wam się, że Louis de Funes nigdy nie był młody, w pewnym sensie macie rację. Wszystkie jego najważniejsze i najbardziej znane filmy powstały, gdy aktor przekroczył pięćdziesiątkę. Do tego czasu nie tylko grywał, ale i zdołał nakręcić ponad sto tytułów (grał nawet w sześciu filmach rocznie), ale żaden z nich nie osiągnął popularności później...

CZYTAJ DALEJ
Uśmiechnij się! Wtorki z komedią w CBS Europa
Czwartek 25 Czerwiec 2020

Już nie tylko w poniedziałki CBS Europa zaprasza na najśmieszniejsze filmy, najzabawniejsze gagi, zaskakujące dialogi i spotkania z aktorami o niezapomnianej vis comica – także wtorki to dni, w których włączamy terapię śmiechem!

W ostatnim tygodniu czerwca rezygnujemy z dwóch wieczorów tygodniowo poświęconych thrillerom i akcji. Filmom pełnym sensacji zostawiamy środy – we wtorki zapraszamy na komedie. Uśmiechnij się! – to nasze hasło na dłuższy, bo aż dwudniowy, początek tygodnia.

Od 29 czerwca 2020 tak wyglądają wieczo...

CZYTAJ DALEJ
Fimowe maratony czerwcowe
Piątek 5 Czerwiec 2020

W weekend Bożego Ciała zapraszamy na cztery różne filmowe maratony

Boże Ciało:
Maraton: Poruszające kino, w tym premiera:

Środki nadzwyczajne (Extraordinary Measures)
Czwartek 11 czerwca o 21:00
Obsada: Harrison Ford, Brendan Fraser, Keri Russell
Dramat. Dwoje z trójki dzieci Johna i Aileen Crowleyów cierpi na rzadką i śmiertelną chorobę Pompego. Gdy stan jednej z córek ulega pogorszeniu, zdesperowany John odkrywa badania naukowca, dr. Roberta Stonehilla. C...

CZYTAJ DALEJ
Majowe maratony filmowe
Środa 29 Kwiecień 2020

W długi weekend majowy CBS Europa zaprasza na maratony ekranizacji literackich oraz przeboje filmowe w cyklu Romantyczny weekend.

W piątek 1 maja fani kryminałów obejrzą adaptacje książek mistrzyni suspensu – Kolekcję Mary Higgins Clark oraz dwa dramaty historyczne z doskonałą rolą tytułową Cate Blanchett Elizabeth (21:00) i Elizabeth: Złot wiek (23:20).

W sobotę 2 maja rano w maratonie Rodzinna saga miłośnicy dreszczowców znajdą ekranizacje powieści Virginii C. Andrews, a późniejszy maraton Miłosna kolekcja przeniesie widzów w czas pionierów na Dzikim Zachodzie wraz z ad...

CZYTAJ DALEJ
9 x panna młoda
Wtorek 10 Marzec 2020

Dziewięć panien młodych, dziewięć ślubów (które doszły do skutku lub nie), dziewięć wesel – i pełen wachlarz rozterek towarzyszących kobietom w tym ważnym dniu. Czy sześć własnych ślubów daje prawdziwą wiedzę o szczęściu w miłości? Lepszy żywy sierżant czy zmarły pułkownik? Czy można pójść do ślubu w sukni innej panny młodej? I czy jedyna metoda, by naprawić własne błędy wiodące do ołtarza to sprzed niego zwiać? Odpowiedzi (a czasem tylko podpowiedzi) na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym tekście – a przede wszystkim na ekranie. Wszystkie wymienione filmy są w bibliot...

CZYTAJ DALEJ
Dzień Kobiet na CBS Europa
Czwartek 5 Marzec 2020

Zasługują na miłość, uwagę i szacunek – na potraktowanie z czułością i bez uprzedzeń. Oto filmowe bohaterki o silnych charakterach i charyzmie, odnajdujące się na nowo w trudnych okolicznościach, czasem wyprzedzające swoją epokę, a czasem po prostu odnoszące małe zwycięstwa nad rzeczywistością i własnymi słabościami.

Świętujmy Dzień Kobiet w gronie niezwykłych kobiecych postaci! W niedzielę już od rana zapraszamy maraton filmowy z bohaterkami, którym kibicujemy i od których możemy czerpać inspiracje.

A pełna lista tytułów filmowego maratonu 8 marca 2020 oczywiści...

CZYTAJ DALEJ
Kolekcja Mary Higgins Clark
Wtorek 25 Luty 2020

Wartka akcja z nagłymi zwrotami, silne kobiece bohaterki, zbrodnia i romans – to wszystko sprawiło, że powieści Mary Higgins Clark musiały zostać zekranizowane! Na cykl kryminałów według książek Królowej suspensu zapraszamy w CBS Europa od marca do maja, w każdą środę o 21:00.

Jak wyliczyła dziennikarka „The Guardian”, niemal każde pokolenie od czasów sióstr Bronte miało swą ulubioną autorkę opisującą zwykłe kobiety, które musiały poradzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. W gronie tych pisarek – dziś już niekoniecznie popularnych lub w ogóle w Polsce mało znanych – szczególn...

CZYTAJ DALEJ
Namiętny weekend - walentynki 2020
Czwartek 6 Luty 2020

Będzie miłośnie, romantycznie, wzruszająco, a może i pikantnie! W Dniu Zakochanych CBS Europa zaczyna Namiętny weekend, który oczywiście potrwa całe trzy dni. Od piątku do niedzieli zapraszamy Was na maraton komedii romantycznych, melodramatów, romansów – słowem filmów, w których miłość gra pierwsze skrzypce. Przed nami dobrze znane opowieści w gwiazdorskiej obsadzie, niezawodne poprawiacze nastroju i wyciskacze łez, ale także filmy skromniejsze, mimo to wciąż gwarantujące wzruszenia. Startujemy w piątek od rana, a szczegółowy program maratonu znajdziecie poniżej:

...
CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
Mickey Blue Eyes
Mickey Niebieskie Oko
Sobota 26 Wrzesień
22:55
The Nora Roberts Collection II: Midnight Bayou
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany
Czwartek 24 Wrzesień
17:10
Rescuers: Stories of Courage - Two Women
Opowieść o odwadze: dwie kobiety
Czwartek 24 Wrzesień
18:55