O NAS
O NAS | JAK OGLĄDAĆ | DOŁĄCZ DO NAS

how-to-watch

CBS Europa. Kino dobrych emocji

Na kanale CBS Europa filmy traktujemy bardzo poważnie. Przedstawiamy najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.

CBS Europa to miejsce relaksu, wytchnienia, komfortu. Lubimy wzruszać, chętnie rozbawimy, czasem damy powód do zadumy, by po chwili zmusić do wybuchu oczyszczającego śmiechu. Karmimy dobre emocje.

CBS Europa przedstawia to, co w kinie pasjonujące i ponadczasowe - reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Julii Roberts, Keiry Knightley, Meryl Streep, Faye Dunaway, Juliette Binoche, Gwyneth Paltrow, Mili Kunis, Glenn Close, Saoirse Ronan, Julianne Moore, Anne Hathaway, Amy Adams, Reese Whitherspoon po Jude’a Lawa, Brada Pitta, Hugh Granta, Harrisona Forda, Nicolasa Cage'a, Johnny'go Deppa, Dustina Hoffmana, Jasona Segala, Matthew McConaugheya, Johna Travoltę, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona, Clive'a Owena czy Sylvestra Stallone.

Na premiery zapraszamy w weekendy o 21:00.

Na CBS Europa zawsze znajdziesz film, który warto obejrzeć.

Jeśli chcesz oglądać kanał CBS Europa, skontaktuj się ze swoim operatorem telewizji kablowej lub platformy cyfrowej. Jesteśmy m.in. tutaj:

CANAL+
KANAŁ 190
CYFROWY POLSAT
KANAŁ 42
UPC
KANAŁ 207 (491)
W TYM MIESIĄCU
Fatal Honeymoon
Zabójcza podróż poślubna
Czwartek 28 Styczeń
17:05
Beaches
Wariatki
Piątek 29 Styczeń
17:15
Bandyci
Bandyci
Środa 27 Styczeń
17:20
DZIŚ WIECZOREM
Parenthood
Spokojnie, tatuśku
Dziś w CBS Europa o 18:45

KOMEDIA. Gil Buckman jest na skraju załamania: jego najstarszy syn został skierowany na terapię, żona jest w kolejnej ciąży, a pogodzenie życia zawodowego i rodzinnego staje się z dnia na dzień trudniejsze.
CZYTAJ DALEJ