O NAS
O NAS | JAK OGLĄDAĆ

CBS Europa. Kino dobrych emocji

Na kanale CBS Europa filmy traktujemy bardzo poważnie. Przedstawiamy najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.

CBS Europa to miejsce relaksu, wytchnienia, komfortu. Lubimy wzruszać, chętnie rozbawimy, czasem damy powód do zadumy, by po chwili zmusić do wybuchu oczyszczającego śmiechu. Karmimy dobre emocje.

CBS Europa przedstawia to, co w kinie pasjonujące i ponadczasowe - reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Julii Roberts, Meryl Streep, Juliette Binoche, Glenn Close, Saoirse Ronan, Julianne Moore po Jude’a Lawa, Brada Pitta, Hugh Granta, Nicolasa Cage'a, Dustina Hoffmana, Matthew McConaugheya, Johna Travoltę,  Jacka Nicholsona.

Na premiery zapraszamy w weekendy o 21:00.

Na CBS Europa zawsze znajdziesz film, który warto obejrzeć.

Jeśli chcesz oglądać kanał CBS Europa, skontaktuj się ze swoim operatorem telewizji kablowej lub platformy cyfrowej. Jesteśmy m.in. tutaj:

CANAL+
KANAŁ 118
POLSAT BOX
KANAŁ 42
PLAY
KANAŁ 126 | 491 | 207
W TYM MIESIĄCU
Austenland
Kraina Jane Austen
Wtorek 12 Grudzień
19:05
A Town Without Christmas
Miasto bez Świąt
Niedziela 10 Grudzień
17:20
The Addams Family
Rodzina Addamsów
Środa 13 Grudzień
19:05
DZIŚ WIECZOREM
We're No Angels
Nie jesteśmy aniołami
Dziś w CBS Europa o 18:55

Dwaj zbiegli więźniowie kryją się przed pościgiem w klasztorze. Komedia w gwiazdorskiej obsadzie (w rolach głównych Robert De Niro, Sean Penn, Demi Moore i James Russo).
CZYTAJ DALEJ