O NAS
O NAS | JAK OGLĄDAĆ | DOŁĄCZ DO NAS

how-to-watch

CBS Europa. Tu rodzą się emocje.

Na kanale CBS Europa filmy traktujemy bardzo poważnie. Przedstawiamy najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także  niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.

Codziennie zmieniamy nastroje, klimaty i tematykę: zawsze od godz. 21:00 prezentujemy dwa filmy wybranego gatunku. Na filmy premierowe zapraszamy w dni przypisane ich gatunkowi.

Poniedziałek z komedią: na dobry początek tygodnia filmy pełne uśmiechu i radości.

Wtorek i środa z akcją i thrillerem: kino akcji, sensacja, kryminał, thriller, horror.

Czwartek z literaturą i dramatem: adaptacje wielkiej prozy i dramatu, powieści mniej znanych, a także literatury faktu; dramaty, komediodramaty, filmy obyczajowe.

Romantyczny weekend: od piątku do niedzieli weekendowy prime time z najlepszymi komediami romantycznymi i melodramatami.

CBS Europa prezentuje więc wszystkie style, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Julii Roberts, Keiry Knightley, Reese Whitherspoon, Faye Dunaway, Juliette Binoche, Gwyneth Paltrow, Mili Kunis po Jude’a Lawa, Hugh Granta, Harrisona Forda, Johnny'go Deppa, Dustina Hoffmana, Jasona Segala, Matthew McConaugheya, Johna Travoltę, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Sylvestra Stallone.

Na CBS Europa zawsze znajdziesz film, który warto obejrzeć.

Jeśli chcesz oglądać kanał CBS Europa, skontaktuj się ze swoim operatorem telewizji kablowej lub platformy cyfrowej. Jesteśmy m.in. tutaj:

CANAL+
KANAŁ 190
CYFROWY POLSAT
KANAŁ 42
UPC
KANAŁ 207 (491)
W TYM MIESIĄCU
Mickey Blue Eyes
Mickey Niebieskie Oko
Sobota 26 Wrzesień
22:55
Bandyci
Bandyci
Środa 23 Wrzesień
19:10
The Best of Benny Hill
The Best Of Benny Hill
Wtorek 22 Wrzesień
19:15
DZIŚ WIECZOREM
40 Days and 40 Nights
40 dni i 40 nocy
Dziś w CBS Europa o 21:00

Zmęczony kolejnymi romansami Matt postanawia żyć w celibacie przez 40 dni. Problem polega na tym, że właśnie wtedy spotyka uroczą Erikę, która może się okazać kobietą jego życia...
CZYTAJ DALEJ