O NAS
O NAS | JAK OGLĄDAĆ | DOŁĄCZ DO NAS

CBS Europa. Tu rodzą się emocje.

Na kanale CBS Europa filmy traktujemy bardzo poważnie. Przedstawiamy najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także  niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.

Codziennie zmieniamy nastroje, klimaty i tematykę: zawsze od godz. 21:00 prezentujemy dwa filmy wybranego gatunku. Na filmy premierowe zapraszamy w dni przypisane ich gatunkowi.

Poniedziałek z komedią: na dobry początek tygodnia filmy pełne uśmiechu i radości.

Wtorek i środa z akcją i thrillerem: kino akcji, sensacja, kryminał, thriller, horror.

Czwartek z literaturą i dramatem: adaptacje wielkiej prozy i dramatu, powieści mniej znanych, a także literatury faktu; dramaty, komediodramaty, filmy obyczajowe.

Romantyczny weekend: od piątku do niedzieli weekendowy prime time z najlepszymi komediami romantycznymi i melodramatami.

CBS Europa prezentuje więc wszystkie style, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Julii Roberts, Mii Farrow, Reese Whitherspoon, Faye Dunaway, Juliette Binoche, Gwyneth Paltrow po Jude’a Lawa, Hugh Granta, Harrisona Forda, Johnny'go Deppa, Dustina Hoffmana, Daniela Craiga, Johna Travoltę, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Sylvestra Stallone.

Na CBS Europa zawsze znajdziesz film, który warto obejrzeć.

W TYM MIESIĄCU
Mickey Blue Eyes
Mickey Niebieskie Oko
Niedziela 1 Marzec
21:00
Cheerful Weather for the Wedding
Wymarzona pogoda na ślub
Poniedziałek 2 Marzec
19:10
Cuban Fury
Demon salsy
Piątek 28 Luty
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Comfort and Joy
Życie domowe
Dziś w CBS Europa o 17:05

Jane, kobieta sukcesu, niezależna i spełniona zawodowo, ma wypadek samochodowy. Kiedy odzyskuje przytomność, okazuje się, że ma męża i dwoje dzieci. Czy zdoła odnaleźć się w roli żony i matki?
CZYTAJ DALEJ