PROGRAM TV
Środa 31 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
The Grass Is Greener
Cudze chwalicie...

Angielski lord umożliwia turystom zwiedzanie swojej zabytkowej posiadłości. Pewnego dnia bogaty Amerykanin przez przypadek trafia do prywatnych pokojów arystokraty i zakochuje się w jego żonie.
08:00
Letters to Juliet
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
12:10
Wild Child
Wild Child. Zbuntowana księżniczka

Poppy, nastolatka z bogatej, amerykańskiej rodziny, po kolejnym wybryku zostaje wysłana do angielskiej szkoły z internatem. Zetknięcie z angielską etykietą i reżimem szkolnym jest dla niej szokiem...
14:05
Fun in Acapulco
Zabawa w Acapulco

Mike (w tej roli Elvis Presley) ucieka do Meksyku przed trudnymi wspomnieniami. W dzień pracuje jako ratownik, w nocy śpiewa w barze. Wkrótce w jego życiu pojawiają się dwie kobiety...
16:00
Morning Glory
Dzień dobry TV

Młoda producentka ma za zadanie ożywić upadający poranny program na antenie ogólnokrajowej telewizji. W rolach głównych Rachel McAdams, Harrison Ford i Diane Keaton.
18:05
I.Q.
Narzeczona dla geniusza

Princeton, lata 50. Catherine, siostrzenica Alberta Einsteina, jest zaręczona z pyszałkowatym Jamesem. Einsteinowi nie podoba się narzeczony dziewczyny, więc próbuje zeswatać ją z mechanikiem Edem.
20:00
Cast Away
Cast Away - Poza światem

Chuck Noland pracuje w międzynarodowej firmie kurierskiej. W czasie jednego z lotów jego samolot rozbija się, a on sam trafia na bezludną wyspę. Doskonała rola Toma Hanksa.
22:45
A Thousand Words
Tysiąc słów

Jack, agent w wydawnictwie literackim, żyje w świecie kłamstw, półprawd i intryg, zaniedbując rodzinę. Pewnego dnia dowiaduje się, że może wypowiedzieć jeszcze tylko tysiąc słów - a potem umrze...
01:40
The Family Man
Family Man

Jack, który jest samotny, bo wiele lat temu porzucił miłość, wybierając karierę, budzi się pewnego ranka u boku dawnej ukochanej: okazuje się, że są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. Co się stało?
02:40
Capture of the Green River Killer 1/2
Zabójca znad Green River 1/2

USA, lata 80. XX w. Na przedmieściach Seattle grasuje seryjny zabójca, który morduje młode kobiety. Miejscowy szeryf, Dave Reichert, jest zdeterminowany, aby go schwytać. Film oparty na faktach.
04:25
Capture of the Green River Killer 2/2
Zabójca znad Green River 2/2

USA, lata 80. XX w. Na przedmieściach Seattle grasuje seryjny zabójca, który morduje młode kobiety. Miejscowy szeryf, Dave Reichert, jest zdeterminowany, aby go schwytać. Film oparty na faktach.