PROGRAM TV
Poniedziałek 29 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 4

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.
06:55
The Nora Roberts Collection: Montana Sky
Nora Roberts: Niebo Montany

Aby otrzymać spadek po ojcu, trzy przyrodnie siostry muszą przez rok wspólnie prowadzić rodzinne ranczo. Kobiety wcześniej się nie znały i bardzo się różnią: początki współpracy są bardzo trudne.
08:50
The Troops on Vacation
Żandarm na emeryturze

Na zasłużonej emeryturze były żandarm Ludovic Cruchot mieszka z bogatą żoną w pałacu — i nudzi się jak mops. Kiedy jeden ze starych druhów traci pamięć, pojawia się okazja, aby wrócić do dawnej pracy...
10:45
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
12:35
The Grass Is Greener
Cudze chwalicie...

Angielski lord umożliwia turystom zwiedzanie swojej zabytkowej posiadłości. Pewnego dnia bogaty Amerykanin przez przypadek trafia do prywatnych pokojów arystokraty i zakochuje się w jego żonie.
16:40
The Aviator
Aviator

Leonardo DiCaprio w roli amerykańskiego miliardera, wynalazcy, pilota i konstruktora lotniczego Howarda Hughesa, który kręci filmy o samolotach i zakłada własne linie lotnicze.
20:00
Morning Glory
Dzień dobry TV

Młoda producentka ma za zadanie ożywić upadający poranny program na antenie ogólnokrajowej telewizji. W rolach głównych Rachel McAdams, Harrison Ford i Diane Keaton.
22:05
An Unfinished Life
Niedokończone życie

Einar nigdy nie pogodził się ze śmiercią syna — jest zgorzkniały, mieszka na ranczu z przyjacielem, którym się opiekuje. Pewnego dnia na jego progu pojawia się dawno nie widziana synowa z córką...
00:05
Election
Wybory

Kiedy ambitna Tracy kandyduje na przewodniczącą samorządu szkolnego, jeden z nauczycieli zgłasza popularnego ucznia jako jej konkurenta. Dziewczyna zrobi wszystko, żeby wygrać...
02:20
The Nora Roberts Collection II: Tribute
Nora Roberts: Triumf pamięci

Młoda kobieta postanawia odnowić dom swojej tragicznie zmarłej babki. W czasie remontu zaczynają ją prześladować sny związane z przeszłością. Okazuje się, że niebezpieczeństwo jest całkowicie realne.
04:10
My Horrible Year!
Ten okropny rok

15-letnia Nik najpierw traci ukochanego wujka, a potem podejrzewa, że jej tata ma romans z wdową po zmarłym. Nik z pomocą przyjaciół zaczyna działać, aby ocalić swoją rodzinę przed rozpadem.