RAMÓWKA
Piątek 10 Lipiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Good Witch
19:15
Czarodziejka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. W małym miasteczku pojawia się nowa mieszkanka: Cassandra Nightingale remontuje opuszczony dom i otwiera sklep. Niektórzy sądzą, że Cassandra jest czarodziejką...
Shall We Dance?
21:00
Zatańcz ze mną

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Nieśmiały prawnik przeżywający kryzys wieku średniego zapisuje się na kurs tańca — i odkrywa pasję, która całkowicie odmienia jego życie. Jak nowe hobby wpłynie na jego małżeństwo?
Hideous Kinky
23:05
W stronę Marakeszu

Rok 1972. Młoda Angielka z dwiema córkami wyjeżdża do Marrakeszu, poszukując duchowej odnowy. Odkrywają zupełnie nowy świat, w którym jednak nie wszystko jest tak kolorowe, jak się wydawało.
Romeo and Juliet
01:00
Romeo i Julia

Najbardziej romantyczna opowieść wszech czasów w ujęciu Franca Zeffirellego. Romeo i Julia zakochują się w sobie wbrew przeciwnościom losu i wrogości dzielącej ich rody...
Whitney
03:40
Whitney

Filmowa biografia Whitney Houston, ukazująca życie piosenkarki od pierwszych sukcesów po wielką karierę i problemy wynikające z nałogów. Reżyserką filmu jest znakomita aktorka Angela Bassett.
Becker
05:30
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 2

KOMEDIA. Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
There Will Be Blood
05:55
Aż poleje się krew

W Kalifornii na przełomie XIX i XX w. odkryto złoża ropy naftowej. Daniel Plainview odkupuje od miejscowych ziemię i zbija fortunę na jej wydobyciu. Oskarowa rola Daniela Day-Lewisa.