PROGRAM TV
Poniedziałek 25 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Sundays at Tiffany's
06:00
Niedziele u Tiffany'ego

Jane w dzieciństwie miała wymyślonego przyjaciela, Michaela. Teraz Jane szykuje się do ślubu i... spotyka Michaela ponownie, ale całkowicie realnego. Szybko zaczyna rozumieć, że to jego naprawdę kocha.
The Hatton Garden Job
07:45
Skok na Hatton Garden

FILM AKCJI. Czterej złodzieje „na emeryturze szykują ostatni skok: chcą okraść skrytki depozytowe firmy Hatton Garden Safe Deposit. Do wzięcia jest 200 milionów funtów... Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
The Mission
09:35
Misja

XVIII w., tereny dzisiejszego Paragwaju. Jezuita, o. Gabriel, prowadzi misję wśród Indian Guarani, pomaga mu dawny łowca niewolników, kapitan Mendoza. Ale nad misją zbierają się czarne chmury...
Forces of Nature
12:00
Podróż przedślubna

Ben jedzie do Savannah, gdzie ma wziąć ślub ze swoją ukochaną. Niestety samolot ulega wypadkowi przy starcie: Bena czeka długa podróż przez całą Amerykę w towarzystwie dziewczyny poznanej w samolocie...
Lara Croft: Tomb Raider
14:00
Lara Croft: Tomb Raider

Ekranizacja słynnej gry komputerowej. Lara Croft odnajduje dziwny artefakt ukryty w domowym zegarze — i wkrótce wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu urządzenia dającego władzę nad czasem i przestrzenią.
Finding Forrester
16:00
Szukając siebie

16-letni Jamal gra w koszykówkę i spędza czas z kumplami, ale też — w tajemnicy — nałogowo czyta książki. Spotkanie z żyjącym w odosobnieniu starszym pisarzem zmieni całe jego życie.
Big Fish
18:35
Duża ryba

Edward Bloom zawsze opowiadał synowi, Williamowi, niesamowite historie o swoim życiu. Teraz, kiedy Edward jest ciężko chory, William próbuje dociec, ile prawdy było w opowieściach ojca...
Guarding Tess
21:00
Rycerz Pierwszej Damy

Szef ochrony wdowy po prezydencie USA często pada ofiarą jej zachcianek i humorów, więc marzy o zmianie pracy. Kiedy jednak jego podopieczna zostaje porwana, bez wahania rusza jej na pomoc.
Closer
22:55
Bliżej

Miłosny czworokąt we współczesnym Londynie. Dan jest świadkiem wypadku — udziela pomocy ofierze, młodej dziewczynie, i zawozi ją do szpitala. To początek wydarzeń, które odmienią życie czterech osób.
The Art of The Steal
01:50
Sztuka kradzieży

Złodziej dzieł sztuki wpada w czasie kradzieży obrazu i trafia do polskiego więzienia. Kiedy wychodzi po siedmiu latach, decyduje się na udział w kolejnym skoku, którego organizatorem jest jego brat.
The Thin Blue Lie
03:40
Kłamstwo w mundurze

Film oparty na faktach: Jonathan Neumann, początkujący dziennikarz działu kryminalnego „Philadelphia Inquirer, odkrywa korupcję i nadużycia władzy w filadelfijskiej policji.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 33

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.