PROGRAM TV
Poniedziałek 26 Luty

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota
17:15
The Troops & Aliens
Żandarm i kosmici

W Saint-Tropez pojawiają się kosmici, którzy potrafią przybrać postać dowolnej osoby. Jak odróżnić ich od ludzi? Na szczęście dzielny żandarm, inspektor Cruchot, czuwa!
19:05
Austenland
Kraina Jane Austen

Amerykanka mająca obsesję na punkcie „Dumy i uprzedzenia" spędza wakacje w brytyjskiej posiadłości oferującej możliwość doświadczenia życia bohaterów jej ukochanej książki.
21:00
The Stepford Wives
Żony ze Stepford

Kiedy gwiazda telewizji zostaje zwolniona z pracy, wraz z mężem i dziećmi przenosi się do idyllicznego małego miasteczka. Szybko okazuje się, że w pozornie idealnym miejscu dzieje się coś dziwnego...
22:50
A Beautiful Mind
Piękny umysł

Poruszający portret Johna Nasha — genialnego matematyka, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, który całe życie cierpiał na schizofrenię paranoidalną. W roli głównej Russel Crowe.
01:25
Young Adult
Kobieta na skraju dojrzałości

Mavis, młoda rozwódka, wraca do rodzinnego miasteczka, aby odzyskać ukochanego z czasów szkolnych. Na miejscu okazuje się jednak, że dawny partner nie jest już nią zainteresowany.
03:15
Old School
Old School: Niezaliczona

Mitch rozstaje się z dziewczyną, więc jego najlepsi kumple chcą go pocieszyć, ożywiając najlepsze wspomnienia ze studenckich czasów. Wkrótce okaże się, że muszą w tym celu na nowo zacząć studia...
05:05
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 4

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.