PROGRAM TV
Wtorek 24 Maj
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Nora Roberts Collection II: High Noon
13:05
Nora Roberts: W samo południe

Kiedy policyjna negocjatorka Phoebe McNamara próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawia się przeszkoda: psychopatyczny morderca zagrażający jej rodzinie i bliskim.
Blind Date
14:50
Randka w ciemno

Młody, zamożny finansista idzie na służbową kolację z niedawno poznaną, piękną dziewczyną. Okazuje się, że jego towarzyszka fatalnie reaguje na alkohol: sprawy szybko wymykają się spod kontroli...
Le Corniaud
16:40
Gamoń

Paryski sklepikarz planuje wakacje we Włoszech. Niestety, w wyniku zderzenia traci samochód. Sprawca wypadku proponuje mu zadośćuczynienie. Sklepikarz nie wie, że jego „dobroczyńca to szef gangu...
Shakespeare in Love
18:45
Zakochany Szekspir

Komedia romantyczna w renesansowym kostiumie. Londyn, XVI w. Młody William Szekspir pogrąża się w kryzysie twórczym — pomoże mu dopiero spotkanie z piękną Violą, która marzy o graniu w teatrze.
Identity Thief
21:00
Złodziej tożsamości

Komedia kryminalna. Sandy Patterson, spokojny księgowy, pada ofiarą kradzieży tożsamości. Chcąc wyjaśnić sprawę, sam rusza w pościg za kobietą, która wykorzystuje jego dane, aby żyć na jego koszt.
Harrison's Flowers
23:05
Kwiaty Harrisona

Harrison Lloyd, fotograf pracujący dla „Newsweeka, wyrusza do ogarniętej wojną domową Jugosławii. Kiedy jego żona dostaje wiadomość o jego śmierci, nie wierzy w nią i sama rusza na poszukiwania męża.
Summer in February
01:20
Lato w lutym

Film oparty na faktach. Burzliwy początek XX w., Anglia w przededniu I wojny światowej. Młoda malarka, Florence Carter-Wood, przyjeżdża do Kornwalii, gdzie trafia w środowisko artystycznej bohemy.
Past Tense
03:20
Czas przeszły

THRILLER. Gene Ralston, detektyw i pisarz, znajduje zwłoki swojej nowej sąsiadki. Wkrótce okazuje się, że nikt nie pamięta kobiety i nikt nie ma pojęcia o tym, że kiedykolwiek istniała. Czy Gene popada w obłęd?
Close Up
05:10
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 31

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 33

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.