PROGRAM TV
Wtorek 16 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
20:00
Tootsie
Tootsie

Michael, bezrobotny aktor, aby dostać rolę w serialu przebiera się za kobietę. Wkrótce jego bohaterka staje się ulubienicą widzów. Sprawy komplikują się, gdy Michael zakochuje się w koleżance z planu...
22:15
Terms of Endearment
Czułe słówka

Aurorę i jej córkę Emmę łączy bliska, ale trudna więź. Ekscentryczna wdowa jest dominującą osobą: Emma szybko opuszcza dom i bardzo młodo wychodzi za mąż za mężczyznę nieakceptowanego przez matkę.
00:50
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 2

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
02:55
The Nora Roberts Collection: Montana Sky
Nora Roberts: Niebo Montany

Aby otrzymać spadek po ojcu, trzy przyrodnie siostry muszą przez rok wspólnie prowadzić rodzinne ranczo. Kobiety wcześniej się nie znały i bardzo się różnią: początki współpracy są bardzo trudne.
04:50
Hollywood's Best Film Directors
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 18

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
05:25
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 16

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.