AKTUALNOŚCI

Czerwcówka z CBS Europa
kkosicka, Poniedziałek 5 Czerwiec 2023

Dużo filmowych hitów, wielkie filmowe gwiazdy – i mnóstwo pozytywnej energii, jak przystało na Kino Dobrych Emocji. Długi weekend Bożego Ciała (8-11 czerwca) w CBS Europa zapowiada się w tym roku znakomicie!

W czwartek wraz z bohaterami filmów „Cuda z nieba” (Jennifer Garner) i „Niebo istnieje… naprawdę” (Greg Kinnear) przeżyjemy coś naprawdę niezwykłego, co może zmusić nas do refleksji. Wzruszymy się trzymając kciuki za chorego Thomasa Brodiego Sangstera czekającego na pocztówki z całego świata, obserwując, jak Richard Gere na nowo ustawia życiowe priorytety tańcząc z Jennifer Lopez, a także kibicując Willowi Smithowi w walce o lepsze życie dla jego syna. Premierowe „Ekspedientki” przeniosą nas do Australii roku 1959, gdzie pracująca dorywczo maturzystka zderza się z realiami dorosłego życia.

W piątek wraz z Bradem Pittem i Jonah Hillem zbudujemy nową strategię dla podupadającej drużyny baseballowej. Ze Scarlett Johansson zaopiekujemy się samotnym chłopcem w bogatym nowojorskim domu, a z Ralphem Fiennesem będziemy walczyć o karierę zbiegłego rosyjskiego mistrza tańca w paryskim balecie.

W sobotę poznamy dwie sprytne, zamieniające się miejscami bliźniaczki Mary-Kate i Ashley Olson, a także zanurzymy się w piękny umysł Russella Crowe’a. Z Benem Affleckiem i Samuelem L. Jacksonem zmierzymy się z konsekwencjami nieostrożnej zmiany pasa. Czekają nas też dwie premiery: pogodny romans żywiołowej malarki i ułożonego architekta („Architektura kochania”) oraz jeszcze bardziej gorący, wystawiony na ciężką próbę związek starzejącej się hollywoodzkiej gwiazdy z początkującym aktorem (Annette Bening i Jamie Bell) w filmowej opowieści opartej na faktach – „Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu”.

W niedzielę jest jeszce szansa na dwie randki - tę pełną niespodzianek, z córką szefa Ashtona Kutchera oraz na randkę w ciemno z Bruce'em Willisem i Kim Basinger. Niedziela to także czas powrotów z czerwcówkowych wyjazdów – zabierzemy się więc w podróż z George’em Clooneyem gdzieś wysoko w chmurach, a także na wycieczkę w szalony świat mody, pełen równie szalonych zdarzeń, które przeżywać będziemy z Benem Stillerem i Owenem Wilsonem.

Szczegółowy program czerwcówki z CBS Europa znajdziecie TUTAJ.

W TYM MIESIĄCU
Johnny English Reborn
Johnny English: Reaktywacja
Czwartek 30 Maj
19:00
Letters to Juliet
Listy do Julii
Piątek 24 Maj
17:10
The Juror
Pod presją
Sobota 25 Maj
22:45