PROGRAM TV
Środa 15 Maj

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Sobota | Niedziela | Poniedziałek | Wtorek
06:00
The Song of the Lark
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
08:10
The Wedding March
Weselna niespodzianka

Olivia Pershing, samotna matka, która odniosła sukces zawodowy, zaczyna myśleć o szczęściu osobistym. Szykuje się do ślubu z Joshem, kiedy spotyka Micka — swojego ukochanego z czasów studenckich.
09:55
The Choice
Wybór

Travis, weterynarz z nadmorskiego miasteczka, poznaje nową sąsiadkę, Gabby. Po początkowych problemach młodzi ludzie zakochują się w sobie, ale ich szczęście przerywa groźny wypadek.
12:05
Made in America
Made in America

Czarnoskóra nastolatka dowiaduje się, że jej biologicznym ojcem jest anonimowy dawca z banku nasienia. Postanawia go odnaleźć i dokonuje szokującego odkrycia: jej ojciec jest biały!
14:10
Summer and Smoke
Lato i dym

Alma mieszka w małym miasteczku w stanie Missisipi. Udaje szczęśliwą, ale czuje się samotna i niespełniona. Do miasta powraca jej dawna miłość, John Buchanan... Ekranizacja sztuki Tennessee Williamsa.
16:25
Little Black Book
Czarna książeczka

Stacy, młoda, ambitna dziennikarka, sprawdza zawartość palmtopa swojego ukochanego. Kiedy znajduje informacje o jego byłych partnerkach, spotyka się z nimi pod pozorem przeprowadzenia wywiadu.
18:30
The Family Man
Family Man

Jack, który jest samotny, bo wiele lat temu porzucił miłość, wybierając karierę, budzi się pewnego ranka u boku dawnej ukochanej: okazuje się, że są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. Co się stało?
21:00
The Switch
Tak to się teraz robi

Kassie jest singielką, ale chce mieć dziecko i decyduje się na sztuczne zapłodnienie. Dochodzi do pomyłki: okazuje się, że zamiast przystojnego Rolanda ojcem dziecka został jej przyjaciel Wally...
23:00
The Sea of Trees
Morze drzew

Dramat w reżyserii Gusa Van Santa. Po śmierci żony załamany Amerykanin jedzie do Japonii, aby odebrać sobie życie w słynnym „lesie samobójców" u stóp góry Fudżi.
01:10
National Lampoon's Favorite Deadly Sins
Ulubione grzechy śmiertelne

Trzy opowieści ze świata show-businessu, zbudowanego na trzech grzechach śmiertelnych: pożądaniu, chciwości i gniewie.
03:00
Late Night
Late Night

Molly, marząca o karierze stand-uperki, na razie opowiada żarty kolegom z pracy przez zakładowy radiowęzeł. Wszystko się zmienia, kiedy Molly dostaje pracę w ekipie scenarzystów popularnego talk-show.
05:00
Hollywood's Best Film Directors
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 7

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
05:30
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 5

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.