PROGRAM TV
Poniedziałek 18 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Lady in the Van
19:00
Dama w vanie

Starsza pani parkuje samochód, w którym mieszka, na podjeździe domu znanego pisarza w eleganckiej dzielnicy Londynu. Z czasem pisarz pozna historię nietypowej sąsiadki — i zaprzyjaźni się z nią.
Eat Pray Love
21:00
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
All or Nothing
23:40
Wszystko albo nic

Jeden weekend z życia trzech robotniczych rodzin z jednego z obskurnych londyńskich blokowisk: radości i smutki, monotonna egzystencja i poszukiwanie bliskości. Film w reżyserii Mikea Leigh.
American Beauty
01:35
American Beauty

Lester Burnham, mieszkaniec zamożnego przedmieścia, przechodzi kryzys wieku średniego i zakochuje się w koleżance swojej córki. Oscarowy komediodramat w reżyserii Sama Mendesa.
The Importance of Being Earnest
02:10
Bądźmy poważni na serio

Adaptacja sztuki Oscara Wildea. Historia o podwójnym życiu: stateczny Jack mieszkający w wiejskiej posiadłości i jego wyzwolony brat Ernest w Londynie to w rzeczywistości ta sama osoba...
Wuthering Heights
04:00
Wichrowe wzgórza

Ekranizacja powieści Emily Brontë z 1939 r. z udziałem Laurencea Oliviera. Cathy darzy uczuciem Heathcliffa, ale kiedy oświadcza się jej zamożny dziedzic sąsiedniego majątku, przyjmuje propozycję...