PROGRAM TV
Sobota 15 Czerwiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Her Best Move
Najlepszy strzał

Sara ma 15 lat i świetnie gra w piłkę, chce zostać najmłodszą zawodniczką przyjętą do kadry narodowej — jednak po pierwszej porażce postanawia bardziej skupić się na szkole i zwykłym życiu nastolatki...
08:00
Roxanne
Roxanne

Współczesna wersja „Cyrana de Bergerac", w roli głównej Steve Martin. Charlie — komendant straży pożarnej w małym miasteczku, obdarzony wyjątkowo okazałym nosem — stara się o względy pięknej Roxanne.
11:55
Nanny McPhee
13:50
A Beautiful Mind
Piękny umysł

Poruszający portret Johna Nasha — genialnego matematyka, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, który całe życie cierpiał na schizofrenię paranoidalną. W roli głównej Russel Crowe.
16:25
The Spongebob Squarepants Movie
SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob opuszcza rodzinne Bikini Dolne i wyrusza na wielką wyprawę, aby odzyskać koronę Neptuna i uratować życie swojemu pracodawcy, Panu Krabowi.
18:10
The Spongebob Movie: Sponge Out Of Water
SpongeBob: Na suchym lądzie

Tym razem mieszkańcy Bikini Dolnego wyruszają na suchy ląd, aby powstrzymać podstępnego Burgerobrodego przed zdobyciem przepisu na kraboburgery. Na czele wyprawy staje SpongeBob...
20:00
Terms of Endearment
Czułe słówka

Aurorę i jej córkę Emmę łączy bliska, ale trudna więź. Ekscentryczna wdowa jest dominującą osobą: Emma szybko opuszcza dom i bardzo młodo wychodzi za mąż za mężczyznę nieakceptowanego przez matkę.
22:35
American Pie
American Pie

Grupa przyjaciół w ostatniej klasie liceum zawiera pakt: wszyscy muszą stracić dziewictwo do balu maturalnego. Okazuje się, że to znacznie trudniejsze, niż myśleli...
00:00
The Child in Time
Dziecko w czasie

4-letnia córka Stephena Lewisa — autora książek dla dzieci — zaginęła. Życie mężczyzny i jego żony wali się w gruzy.
01:50
Ladies in Black
Ekspedientki

Australia, lato 1959 roku. Maturzystka Lisa w oczekiwaniu na wyniki egzaminów podejmuje letnią pracę w eleganckim domu towarowym w Sydney i szybko zaprzyjaźnia się z innymi ekspedientkami.
02:45
The Deep End of The Ocean
Głębia oceanu

Beth z dziećmi jedzie do Chicago na zjazd absolwentów. W zamieszaniu w hotelu znika jej trzyletni synek, Ben. Dziewięć lat później do drzwi jej domu puka chłopiec, który bardzo go przypomina.
04:50
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 20

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
05:25
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 8

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.