PROGRAM TV
Piątek 14 Czerwiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 5

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
06:30
The Deep End of The Ocean
Głębia oceanu

Beth z dziećmi jedzie do Chicago na zjazd absolwentów. W zamieszaniu w hotelu znika jej trzyletni synek, Ben. Dziewięć lat później do drzwi jej domu puka chłopiec, który bardzo go przypomina.
11:05
Father Goose
Ojciec Wirgiliusz

II wojna światowa na Pacyfiku: Australijczycy ewakuują miasto Salamaua. Komandor Houghton prosi o pomoc starego przyjaciela, Waltera Ecklanda (Cary Grant), ten jednak nie jest zainteresowany wojną...
13:20
The Rat Race
Wyścig szczurów

Nowy Jork. Tancerka Peggy zostaje eksmitowana z wynajmowanego mieszkania i nie ma gdzie się podziać. Z pomocą przychodzi nowy najemca, Pete, który proponuje jej wspólne mieszkanie...
15:25
Save the Last Dance 2
W rytmie hip-hopu 2

Sara, młoda tancerka, zaczyna naukę w prestiżowej nowojorskiej Juilliard School. Studiuje klasyczny balet, ale zachwyca się także tańcem hip-hopowym. Pogodzenie tych dwóch pasji może być trudne...
17:15
Cast Away
Cast Away - Poza światem

Chuck Noland pracuje w międzynarodowej firmie kurierskiej. W czasie jednego z lotów jego samolot rozbija się, a on sam trafia na bezludną wyspę. Doskonała rola Toma Hanksa.
20:00
Whiskey Tango Foxtrot
Whiskey Tango Foxtrot

Kim, dziennikarka telewizyjna, podejmuje się przygotowania reportażu z Afganistanu: przez trzy miesiące ma zbierać materiały w Kabulu. Szybko przekona się, że praca reportera wojennego nie jest łatwa...
22:10
School of Rock
Szkoła rocka

Dewey Finn, rockman, przeżywa kryzys: wyrzucono go z zespołu, ma ogromne długi... Ostatecznie trafia do szkoły jako nauczyciel i wkrótce wciąga swoich uczniów w wielki projekt muzyczny.
00:30
Things We Lost in The Fire
Druga szansa

Po tragicznej śmierci męża kobieta szuka wsparcia u jego najlepszego przyjaciela. Halle Berry i Benicio del Toro w poruszającej opowieści o stracie i miłości.
02:10
Road Trip - Beer Pong
Ostra jazda: Piwny ping pong

Andy wraz z kumplami z uczelni — Korkinem i Jakiem — wyrusza na zawody w piwnym ping-pongu. Po drodze czeka ich wiele dziwnych przygód... Kontynuacja filmu „Ostra jazda" z 2000 r.
04:05
A Breath of Scandal
Powiew skandalu

Sophia Loren jako austriacka księżniczka, która wbrew woli rodziny zakochuje się w przystojnym, amerykańskim inżynierze — choć jej matka chciałaby, aby córka wyszła za księcia.