PROGRAM TV
Środa 12 Czerwiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Denial
Kłamstwo

Oparta na faktach opowieść o sporze sądowym pomiędzy amerykańską historyczką Deborah Lipstadt i brytyjskim negacjonistą Holokaustu, Davidem Irvingiem, który pozwał ją o zniesławienie.
10:10
That Touch of Mink
Powiew luksusu

Bezrobotna urzędniczka zostaje ochlapana błotem przez przejeżdżający samochód bogatego biznesmena — tak zaczyna się historia niezwykłego związku pozornie niedobranej pary.
12:05
Ladies in Black
Ekspedientki

Australia, lato 1959 roku. Maturzystka Lisa w oczekiwaniu na wyniki egzaminów podejmuje letnią pracę w eleganckim domu towarowym w Sydney i szybko zaprzyjaźnia się z innymi ekspedientkami.
14:10
Roxanne
Roxanne

Współczesna wersja „Cyrana de Bergerac", w roli głównej Steve Martin. Charlie — komendant straży pożarnej w małym miasteczku, obdarzony wyjątkowo okazałym nosem — stara się o względy pięknej Roxanne.
16:15
Perfect Alibi
Idealne alibi

Melanie i Keith chcą zatrudnić opiekunkę do dzieci. Wybór pada na nieśmiałą, młodą Francuzkę, Janine. Początkowo wszystko dobrze się układa, ale wkrótce dochodzi do tragicznego wypadku...
18:10
Planes, Trains & Automobiles
Samoloty, pociągi i samochody

Neal wraca z Nowego Jorku do domu, do Chicago, na Święto Dziękczynienia. Na lotnisku spotyka Dela, dynamicznego akwizytora. Obaj panowie nie wiedzą jeszcze, że czeka ich długa, wspólna podróż.
20:00
Big Mommas: Like Father, Like Son
Agent XXL: Rodzinny interes

Trzecia część przygód nieustraszonego agenta FBI, który rozwiązuje najtrudniejsze sprawy kryminalne przebrany za tęgą, czarnoskórą matronę.
22:05
A Beautiful Mind
Piękny umysł

Poruszający portret Johna Nasha — genialnego matematyka, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, który całe życie cierpiał na schizofrenię paranoidalną. W roli głównej Russel Crowe.
02:35
Nora Roberts: Carnal Innocence
Nora Roberts: Miasteczko Innocence

Caroline, słynna skrzypaczka, odpoczywa w małym miasteczku, gdzie ma dom po babci. Poznaje tam sympatycznego Tuckera — a wkrótce potem miasteczkiem wstrząsa zagadkowe morderstwo.
04:25
A Bet with the Matchmaker
Randkowy instruktor

Kate, dziennikarka piszącą o związkach, i Joseph — zawodowy swat — konkurują o pracę w gazecie. W ramach testu redaktor naczelny zleca Kate opisanie Josepha, a Josephowi — wyswatanie Kate...