PROGRAM TV
Wtorek 21 Maj

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Sobota | Niedziela | Poniedziałek | Wtorek
06:00
My Six Loves
Sześcioro urwisów

Janice, gwiazda broadwayowskich musicali (Debbie Reynolds), wraca do rodzinnego Connecticut. Okazuje się, że w jej domu zamieszkała szóstka opuszczonych dzieci. Janice postanawia się nimi zająć.
08:00
The Adventures of Young Indiana Jones: My First Adventure
Przygody młodego Indiany Jonesa: Moja pierwsza przygoda

Pierwsza przygoda późniejszego słynnego archeologa: dziewięcioletni Indy jedzie z ojcem do Afryki, gdzie między innymi poznaje T.E. Lawrence'a i trafia na marokański targ niewolników.
09:45
Just for Showmance
Ślub na małym ekranie

Tara, prezenterka telewizyjna, zgadza się wziąć udział w reality show, w którym ma wyjść za mąż za innego uczestnika. Robi to tylko dla kariery — ale okazuje się, że oboje przypadli sobie do gustu.
11:30
14 Love Letters
14 listów miłosnych

Kallie mieszka na farmie, hoduje kozy i wytwarza naturalne kosmetyki. Nie myśli o miłości, ale kiedy do jej skrzynki pocztowej trafiają tajemnicze, stare listy miłosne, zaczyna szukać ich nadawcy.
13:15
The Song of the Lark
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
15:25
Saving Milly
Na ratunek Milly

Historia oparta na faktach. Morton Kondracke, znakomity dziennikarz, walczy o życie swojej żony, Milly, cierpiącej na chorobę Parkinsona. W rolach głównych Madeleine Stowe i Bruce Greenwood.
17:10
Zoolander
Zoolander

Supermodel Derek Zoolander (Ben Stiller) ma zostać twarzą nowej kolekcji słynnego projektanta. Nie wie, że planowany pokaz to tylko przykrywka, a projektant planuje zamach na prezydenta Malezji...
21:00
Breaking Up
Szaleństwa miłości

Steve jest fotografem, Monica — nauczycielką. Mieszkają w Nowym Jorku. Ich związek jest niezwykle burzliwy: wielokrotnie zrywają ze sobą, aby wkrótce do siebie wrócić. Jak długo może się to ciągnąć?
22:45
Guarding Tess
Rycerz Pierwszej Damy

Szef ochrony wdowy po prezydencie USA często pada ofiarą jej zachcianek i humorów, więc marzy o zmianie pracy. Kiedy jednak jego podopieczna zostaje porwana, bez wahania rusza jej na pomoc.
01:40
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 4

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
03:00
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 3

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
04:10
The Nora Roberts Collection: Carolina Moon
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną

Obdarzona niezwykłym darem Tory, która niegdyś nie potrafiła zapobiec śmierć przyjaciółki, wraca do rodzinnego miasteczka, aby stawić czoła demonom przeszłości. W miasteczku grasuje seryjny morderca...