PROGRAM TV
Poniedziałek 20 Maj

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Sobota | Niedziela | Poniedziałek | Wtorek
06:00
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
06:30
Since You've Been Gone
Odkąd cię nie ma

Zbliża się zjazd absolwentów w 10. rocznicę ukończenia liceum. Kevin nie chce jechać, bo pamięta, jak w szkole został pobity i poniżony przez jednego z kolegów — postanawia jednak przezwyciężyć lęk.
08:25
Changing Lanes
Zmiana pasa

Ben Affleck i Samuel L. Jackson wobec pytań o rolę przypadku w życiu: młody, utalentowany prawnik, spiesząc się, doprowadza do stłuczki, co okazuje się początkiem serii zaskakujących zdarzeń...
10:20
Little Black Book
Czarna książeczka

Stacy, młoda, ambitna dziennikarka, sprawdza zawartość palmtopa swojego ukochanego. Kiedy znajduje informacje o jego byłych partnerkach, spotyka się z nimi pod pozorem przeprowadzenia wywiadu.
12:25
The Adventures of Young Indiana Jones: Passion for Life
Przygody młodego Indiany Jonesa: Pasja życia

Dziesięcioletni Indy przebywa na safari wraz z rodzicami. W wyprawie bierze udział również były prezydent USA, Theodore Roosevelt. Indy wraz z Meto, młodym Masajem, szukają rzadkiej antylopy — oryksa.
14:20
Donovan's Reef
Rafa Donovana

Komedia przygodowa. Trzech przyjaciół (John Wayne, Lee Marvin i Jack Warden) prowadzi interesy na jednej z wysp Polinezji Francuskiej. Sprawy komplikują się wraz z pojawieniem się pięknej dziewczyny...
16:25
The Deep End of The Ocean
Głębia oceanu

Beth z dziećmi jedzie do Chicago na zjazd absolwentów. W zamieszaniu w hotelu znika jej trzyletni synek, Ben. Dziewięć lat później do drzwi jej domu puka chłopiec, który bardzo go przypomina.
18:30
A League of Their Own
Ich własna liga

Trwa II wojna światowa, większość bejsbolistów walczy na froncie — powstaje pomysł stworzenia drużyn kobiecych. Siostry Dotti i Kit trafiają pod opiekę trenera-alkoholika, Jimmy'ego Dugana.
21:00
40 Days and 40 Nights
40 dni i 40 nocy

Zmęczony kolejnymi romansami Matt postanawia żyć w celibacie przez 40 dni. Problem polega na tym, że właśnie wtedy spotyka uroczą Erikę, która może się okazać kobietą jego życia...
22:55
Disobedience
Nieposłuszne

Córka londyńskiego rabina, która przed laty opuściła rodzinę i wyjechała do USA, wraca do domu po śmierci ojca. Kobieta nie wpasowuje się w ortodoksyjną społeczność, pojawiają się też inne problemy...
00:40
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 1

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
01:50
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 2

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
02:55
Whiskey Tango Foxtrot
Whiskey Tango Foxtrot

Kim, dziennikarka telewizyjna, podejmuje się przygotowania reportażu z Afganistanu: przez trzy miesiące ma zbierać materiały w Kabulu. Szybko przekona się, że praca reportera wojennego nie jest łatwa...
05:10
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 5

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.