PROGRAM TV
Niedziela 19 Maj

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Sobota | Niedziela | Poniedziałek | Wtorek
06:00
Save the Last Dance 2
W rytmie hip-hopu 2

Sara, młoda tancerka, zaczyna naukę w prestiżowej nowojorskiej Juilliard School. Studiuje klasyczny balet, ale zachwyca się także tańcem hip-hopowym. Pogodzenie tych dwóch pasji może być trudne...
07:50
Mean Girls 2
Wredne dziewczyny 2

Jo Mitchell przenosi się do nowej szkoły, gdzie poznaje niezbyt lubianą Abby. Przyjaźń z outsiderką zwraca na nią uwagę szkolnej „elity", tytułowych „wrednych dziewczyn". A to oznacza kłopoty...
09:45
Wedding March 2: Resorting To Love
Weselna niespodzianka: Powrót miłości

Olivia odwołuje ślub, przekazuje firmę córce, sprzedaje mieszkanie i wyprowadza się do zajazdu Willow Lake Inn, by prowadzić go wraz z Mickiem. Pierwsze wspólne zlecenie staje się nie lada wyzwaniem.
11:30
Oliver Twist
Oliver Twist

Anglia, lata 30. XX w. Oliver Twist, sierota, błąka się po przytułkach, aż trafia do domu chciwego Fagina pracującego dla przestępcy Sikesa... Ekranizacja powieści Dickensa, reżyseria: Roman Polański.
14:00
Mandela: Long Walk to Freedom
Mandela: Droga do wolności

Lata 40. XX w. Nelson Mandela, młody prawnik reprezentujący w sądach czarnoskórych obywateli, angażuje się w walkę z apartheidem. Film oparty na autobiografii pierwszego czarnoskórego prezydenta RPA.
16:55
Patriot Games
Czas patriotów

Jack Ryan, były agent CIA, udaremnia zamach IRA, zabijając jednego z zamachowców. Brat zabitego poprzysięga zemstę... Jedna z najlepszych ekranizacji prozy Toma Clancy'ego; w roli głównej Harrison Ford.
19:05
Guarding Tess
Rycerz Pierwszej Damy

Szef ochrony wdowy po prezydencie USA często pada ofiarą jej zachcianek i humorów, więc marzy o zmianie pracy. Kiedy jednak jego podopieczna zostaje porwana, bez wahania rusza jej na pomoc.
21:00
Unfinished Business
Niedokończony interes

Komedia. Biznesmen z USA leci do Europy, aby pozyskać inwestorów dla swojej firmy. Pozornie rutynowa, biznesowa wyprawa okazuje się pełna niespodzianek i szalonych wydarzeń.
22:50
An Unfinished Life
Niedokończone życie

Einar nigdy nie pogodził się ze śmiercią syna — jest zgorzkniały, mieszka na ranczu z przyjacielem, którym się opiekuje. Pewnego dnia na jego progu pojawia się dawno nie widziana synowa z córką...
01:05
The Child in Time
Dziecko w czasie

4-letnia córka Stephena Lewisa — autora książek dla dzieci — zaginęła. Życie mężczyzny i jego żony wali się w gruzy.
02:50
The Deep End of The Ocean
Głębia oceanu

Beth z dziećmi jedzie do Chicago na zjazd absolwentów. W zamieszaniu w hotelu znika jej trzyletni synek, Ben. Dziewięć lat później do drzwi jej domu puka chłopiec, który bardzo go przypomina.
04:55
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
05:25
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 1

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.