PROGRAM TV
Piątek 17 Maj

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Sobota | Niedziela | Poniedziałek | Wtorek
06:00
The Con
Harpia

Komedia kryminalna. Nancy dowiaduje się, że jej partner stracił pieniądze pożyczone od mafii. Aby spłacić dług, postanawia uwieść nieśmiałego Booby'ego, który nie wie, że jest spadkobiercą fortuny.
07:50
The Nora Roberts Collection II: High Noon
Nora Roberts: W samo południe

Kiedy policyjna negocjatorka Phoebe McNamara próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawia się przeszkoda: psychopatyczny morderca zagrażający jej rodzinie i bliskim.
09:35
Roxanne
Roxanne

Współczesna wersja „Cyrana de Bergerac", w roli głównej Steve Martin. Charlie — komendant straży pożarnej w małym miasteczku, obdarzony wyjątkowo okazałym nosem — stara się o względy pięknej Roxanne.
11:40
The Nora Roberts Collection II: Tribute
Nora Roberts: Triumf pamięci

Młoda kobieta postanawia odnowić dom swojej tragicznie zmarłej babki. W czasie remontu zaczynają ją prześladować sny związane z przeszłością. Okazuje się, że niebezpieczeństwo jest całkowicie realne.
13:30
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
15:20
The Proposal Spot
Kafejka miłości

Trina jest właścicielką kawiarni uznawanej za najlepsze miejsce na oświadczyny. Niestety, kiedy dziewczyna popularnego komika odrzuca jego propozycję, kawiarnia zaczyna tracić klientów...
17:10
The Nanny Diaries
Niania w Nowym Jorku

Annie po zakończeniu studiów w college'u potrzebuje pracy. Wkrótce zostaje nianią w domu bardzo zamożnej rodziny na Manhattanie. Dysfunkcyjni rodzice okazują się bardzo trudnymi pracodawcami.
19:15
Wedding March 2: Resorting To Love
Weselna niespodzianka: Powrót miłości

Olivia odwołuje ślub, przekazuje firmę córce, sprzedaje mieszkanie i wyprowadza się do zajazdu Willow Lake Inn, by prowadzić go wraz z Mickiem. Pierwsze wspólne zlecenie staje się nie lada wyzwaniem.
21:00
Spotlight
Spotlight

Zespół dziennikarzy śledczych dziennika „Boston Globe" bada sprawę skrywanego przez lata skandalu pedofilskiego w bostońskim Kościele. Skala problemu zaskakuje wszystkich. Film oparty na faktach.
23:35
Elizabethtown
Elizabethtown

Drew ma problemy: zaprojektowane przez niego buty sportowe okazały się klapą, stracił pracę, rzuciła go dziewczyna, a w dodatku zmarł jego ojciec. W drodze po jego ciało Drew poznaje uroczą Claire...
01:25
Marvin's Room
Pokój Marvina

Bessie (Diane Keaton) od 20 lat opiekuje się sparaliżowanym po wylewie ojcem. Kiedy dowiaduje się, że sama także jest chora — ma białaczkę — prosi o pomoc siostrę, z którą nie widziała się od 20 lat.
04:00
My Six Loves
Sześcioro urwisów

Janice, gwiazda broadwayowskich musicali (Debbie Reynolds), wraca do rodzinnego Connecticut. Okazuje się, że w jej domu zamieszkała szóstka opuszczonych dzieci. Janice postanawia się nimi zająć.