PROGRAM TV
Poniedziałek 8 Kwiecień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Piątek | Sobota | Niedziela | Poniedziałek
06:00
Damaged Care
Polisa śmierci

Na faktach: po odchowaniu dzieci lekarka Linda Peeno wraca do pracy jako recenzentka medyczna. Odkrywa, że cały system ochrony zdrowia nakierowany jest na zysk. Linda staje do walki z systemem.
08:10
Remember Me
Twój na zawsze

Tyler, pobity przez policjanta, postanawia w ramach zemsty uwieść jego córkę. Wkrótce sprawy się komplikują...
10:20
Indiscreet (1988)
Dyskretny romans

Romans brytyjskiej aktorki i amerykańskiego dyplomaty może okazać się bardzo trudny — zwłaszcza, że ona nie chce ryzykować kariery, a on jest żonaty... W rolach głównych Robert Wagner i Lesley-Anne Down.
12:10
My Horrible Year!
Ten okropny rok

15-letnia Nik najpierw traci ukochanego wujka, a potem podejrzewa, że jej tata ma romans z wdową po zmarłym. Nik z pomocą przyjaciół zaczyna działać, aby ocalić swoją rodzinę przed rozpadem.
14:00
Let Love Grow
Pozwól się kochać

Eva, początkująca architektka krajobrazu, ma zaprojektować ogród dla Ryana — upartego archeologa. Zleceniodawca nie przypada jej do gustu, ale jego dwie małe córki mają wobec niej własne plany...
15:50
Wild Prairie Rose
Dzika Róża

Początek lat 50. XX w. Kiedy Rose wraca do rodzinnego miasteczka w Południowej Dakocie, aby zaopiekować się chorą matką, spotyka tam niesłyszącego Jamesa, z którym szybko się zaprzyjaźnia.
17:40
The Aviator
Aviator

Leonardo DiCaprio w roli amerykańskiego miliardera, wynalazcy, pilota i konstruktora lotniczego Howarda Hughesa, który kręci filmy o samolotach i zakłada własne linie lotnicze.
21:00
Groundhog Day
Dzień Świstaka

Phil Connors, popularny prezenter pogody, po raz czwarty jedzie do Pensylwanii, by relacjonować lokalne święto — Dzień Świstaka. Nie wie, że będzie wciąż na nowo przeżywać ten sam dzień.
23:00
Denial
Kłamstwo

Oparta na faktach opowieść o sporze sądowym pomiędzy amerykańską historyczką Deborah Lipstadt i brytyjskim negacjonistą Holokaustu, Davidem Irvingiem, który pozwał ją o zniesławienie.
01:05
National Lampoon's Favorite Deadly Sins
Ulubione grzechy śmiertelne

Trzy opowieści ze świata show-businessu, zbudowanego na trzech grzechach śmiertelnych: pożądaniu, chciwości i gniewie.
03:00
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 1

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
04:10
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 2

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
05:25
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 13

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.