PROGRAM TV
Niedziela 7 Kwiecień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Piątek | Sobota | Niedziela | Poniedziałek
06:00
Life's an Itch
Życie to pokusa

Kiedy żona Rogera wyjeżdża z dziećmi na wakacje, w ich domku gościnnym ma zamieszkać jej instruktorka jogi — piękna, młoda kobieta. Słomiany wdowiec zostaje wystawiony na ciężką próbę.
07:55
Little Red Wagon
Chłopiec z czerwonym wózkiem

Po huraganie Charley na Florydzie w 2004 r. mały Zach wraz z siostrą zbiera dary dla ofiar kataklizmu. Z czasem zakłada fundację pomagającą dzieciom zagrożonym bezdomnością. Film oparty na faktach.
09:55
Ladies in Black
Ekspedientki

Australia, lato 1959 roku. Maturzystka Lisa w oczekiwaniu na wyniki egzaminów podejmuje letnią pracę w eleganckim domu towarowym w Sydney i szybko zaprzyjaźnia się z innymi ekspedientkami.
12:00
Sparks Over Brooklyn
Miłość na Brooklynie

Lydia, samotna matka, jest świetną szefową kuchni, ale jej rodzinna restauracja ma kłopoty. Pewnego dnia na jej drodze staje właściciel nowo otwartej restauracji, arogancki Daniel. Co z tego wyniknie?
13:50
55 Steps
55 kroków

Na faktach. Lata 80. XX w. Eleonor Riese, pacjentka szpitala psychiatrycznego, walczy o prawo odmowy przyjmowania leków pogarszających jej stan fizyczny. Jej sprawę prowadzi prawniczka Colette Hughes.
16:00
The Power of One
Zew wolności

RPA, pierwsza połowa XX w. Młody Anglik trafia do szkoły z internatem, gdzie większość uczniów stanowią Burowie. Wspiera go nauczyciel niemieckiego pochodzenia i czarnoskóry trener boksu.
18:30
The Family Man
Family Man

Jack, który jest samotny, bo wiele lat temu porzucił miłość, wybierając karierę, budzi się pewnego ranka u boku dawnej ukochanej: okazuje się, że są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. Co się stało?
21:00
The White Crow
Biały kruk

Opowieść o życiu wybitnego rosyjskiego tancerza Rudolfa Nuriejewa. W 1961 r. Nuriejew ucieka pilnującym go agentom KGB, prosi o azyl w Paryżu i staje się gwiazdą paryskiej sceny baletowej.
23:30
Johnny English Reborn
Johnny English: Reaktywacja

Agent Johnny English powraca - tym razem ma zapobiec próbie zamachu na premiera Chin. English rusza do Hongkongu, gdzie trafia na trop złowrogiej organizacji Vortex... W roli głównej Rowan Atkinson.
01:05
Barbarella
Barbarella

Jane Fonda jako ziemska agentka przemierzająca kosmos z misją powstrzymania szalonego naukowca, który na odległej planecie konstruuje straszliwą broń.
03:35
Step Brothers
Bracia przyrodni

Kiedy Nancy i Robert biorą ślub, ich dorośli synowie z poprzednich związków — Brennan i Dale — stają się przyrodnimi braćmi. Dla obu mężczyzn nie jest to łatwa sytuacja...
05:30
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 5

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.