PROGRAM TV
Sobota 6 Kwiecień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Piątek | Sobota | Niedziela | Poniedziałek
06:00
The Disorderly Orderly
Wesoły sanitariusz

Jerome, sanitariusz w szpitalu i sanatorium, cierpi na przypadłość, która sprawia, że przejmuje wszystkie objawy chorób swoich pacjentów. Pewnego dnia do szpitala trafia jego była dziewczyna...
07:45
Save the Last Dance 2
W rytmie hip-hopu 2

Sara, młoda tancerka, zaczyna naukę w prestiżowej nowojorskiej Juilliard School. Studiuje klasyczny balet, ale zachwyca się także tańcem hip-hopowym. Pogodzenie tych dwóch pasji może być trudne...
09:35
Two Chefs and a Wedding Cake
Weselne menu

Krytyczka kulinarna organizuje wesele swojej siostry — razem z szefem kuchni, który nie znosi krytyków kulinarnych. Aby nie zepsuć uroczystości, oboje muszą wyjaśnić sobie wszystkie sporne kwestie.
11:25
Johnny English Reborn
Johnny English: Reaktywacja

Agent Johnny English powraca - tym razem ma zapobiec próbie zamachu na premiera Chin. English rusza do Hongkongu, gdzie trafia na trop złowrogiej organizacji Vortex... W roli głównej Rowan Atkinson.
13:25
The Cabbage Soup
Kapuśniaczek

Do dwóch starszych panów mieszkających na francuskiej prowincji przybywa kosmita, który wyjątkowo lubi kapuśniak. Przedostatni film w karierze Louisa de Funèsa.
15:25
Learning to Love
Korepetycje z miłości

Steph, rzucona przez chłopaka po wielu latach związku, zostaje nauczycielką córek architekta Carla. Z czasem para zaczyna darzyć się uczuciem, ale wtedy w mieście pojawia się były chłopak Steph.
17:10
The Hollars
Hollarsowie

John Hollar od lat mieszka z dala od domu. Jego narzeczona spodziewa się dziecka. Na wieść o chorobie matki John wraca w rodzinne strony. Na miejscu czekają na niego ojciec, brat i była dziewczyna.
18:55
The Graduate
Absolwent

Klasyka kina w reżyserii Mike'a Nicholsa. Ben (Dustin Hoffman), absolwent prestiżowej uczelni, nie odnajduje się w dorosłym życiu. Wdaje się w romans z zamożną mężatką, panią Robinson (Anne Bancroft)...
21:00
The Power of One
Zew wolności

RPA, pierwsza połowa XX w. Młody Anglik trafia do szkoły z internatem, gdzie większość uczniów stanowią Burowie. Wspiera go nauczyciel niemieckiego pochodzenia i czarnoskóry trener boksu.
23:30
Boys On The Side
Chłopaki na bok

Piosenkarka Jane traci pracę w Nowym Jorku, więc postanawia zacząć wszystko od nowa w Kalifornii. W podróży towarzyszą jej nieśmiała Robin i urocza Holly. Pogodny „film drogi" w świetnej obsadzie.
01:30
Brothers
Bracia

Sam zostaje uznany za zmarłego, kiedy jego helikopter rozbija się w Afganistanie. Jego żona, Grace, coraz bardziej zbliża się do jego brata, Tommy'ego. Okazuje się jednak, że Sam żyje...
04:15
The Nora Roberts Collection II: Midnight Bayou
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany

Podczas pobytu w Nowym Orleanie Declan Fitzpatrick, odnoszący sukcesy prawnik z Bostonu, zachwyca się opuszczona posiadłością i kupuje ją, choć dom uznawany jest za nawiedzony.