PROGRAM TV
Czwartek 4 Kwiecień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Piątek | Sobota | Niedziela | Poniedziałek
06:00
Indiscreet (1958)
Niedyskrecja

Romans brytyjskiej aktorki i amerykańskiego dyplomaty może okazać się bardzo trudny — zwłaszcza, że ona nie chce ryzykować kariery, a on jest żonaty... W rolach głównych Cary Grant i Ingrid Bergman.
07:55
The Nora Roberts Collection: Angels Fall
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca

Reese jako jedyna przeżyła masakrę, w której zginęli jej przyjaciele. Cierpiąca na zespół stresu pourazowego kobieta trafia w podróży do małego górskiego miasteczka, gdzie jest świadkiem morderstwa...
09:45
A Royal Recipe for Love
Królewski przepis na miłość

Emma, amerykańska cukierniczka, ma przygotować wypieki na ślub króla Sanovii. Jest zachwycona, ale na miejscu okazuje się, że musi dzielić kuchnię z zarozumiałym Oliverem — królewskim synem...
11:35
The Con
Harpia

Komedia kryminalna. Nancy dowiaduje się, że jej partner stracił pieniądze pożyczone od mafii. Aby spłacić dług, postanawia uwieść nieśmiałego Booby'ego, który nie wie, że jest spadkobiercą fortuny.
13:25
Nora Roberts: Carnal Innocence
Nora Roberts: Miasteczko Innocence

Caroline, słynna skrzypaczka, odpoczywa w małym miasteczku, gdzie ma dom po babci. Poznaje tam sympatycznego Tuckera — a wkrótce potem miasteczkiem wstrząsa zagadkowe morderstwo.
15:15
Meet You in Scotland
Spotkajmy się w Szkocji

Jen, początkująca poetka, pracuje jako asystentka w wydawnictwie. Kiedy zostaje wysłana do Szkocji, aby odebrać nagrodę literacką w imieniu znanej pisarki, na miejscu podaje się za laureatkę nagrody...
17:05
The Troops in New York
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
19:05
Guarding Tess
Rycerz Pierwszej Damy

Szef ochrony wdowy po prezydencie USA często pada ofiarą jej zachcianek i humorów, więc marzy o zmianie pracy. Kiedy jednak jego podopieczna zostaje porwana, bez wahania rusza jej na pomoc.
21:00
Big Momma's House 2
Agent XXL 2

Kontynuacja kinowego hitu z 2000 roku. Malcolm Turner, agent FBI, wraca do pracy „pod przykrywką" w przebraniu tęgiej, czarnoskórej matrony.
22:55
Angel Eyes
01:05
The Switch
Tak to się teraz robi

Kassie jest singielką, ale chce mieć dziecko i decyduje się na sztuczne zapłodnienie. Dochodzi do pomyłki: okazuje się, że zamiast przystojnego Rolanda ojcem dziecka został jej przyjaciel Wally...
03:25
Jeff, Who Lives at Home
Jeff wraca do domu

Jeff ma trzydzieści lat i wciąż mieszka z matką. Jego brat ma problemy w małżeństwie, matkę prześladuje tajemniczy wielbiciel, a Jeff pewnego dnia odbiera tajemniczy telefon, który odmieni jego życie.
05:00
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 5

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.