PROGRAM TV
Środa 3 Kwiecień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Piątek | Sobota | Niedziela | Poniedziałek
06:00
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 44

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
06:30
Funny Face
Zabawna buzia

Audrey Hepburn i Fred Astaire w niestarzejącym się musicalu. Fotograf z prestiżowego pisma dla kobiet szuka nowej twarzy na okładkę magazynu...
08:30
The Dancing Dogs of Dombrova
Tańczący pies

Rodzeństwo z Kanady, Sarah i Aaron, przyjeżdża do małego miasteczka w Polsce, aby — na prośbę babci — odnaleźć jej rodzinny dom i odkopać kości jej ukochanego psa z dzieciństwa.
10:30
Film Stars Don't Die in Liverpool
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu

Londyn, rok 1979. Do domu, w którym wynajmuje pokój początkujący aktor Peter Turner, wprowadza się Gloria Grahame, gwiazda kina hollywoodzkiego lat 40. i 50. Wkrótce między parą wybucha gorący romans...
12:35
Pretty Bird
Latający biznes

Trzej nieporadni przedsiębiorcy zakładają firmę, która ma produkować „plecaki rakietowe". Co może im się nie udać? Wszystko.
14:25
The Song of the Lark
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
16:35
Captain Corelli's Mandolin
Kapitan Corelli

Wojenna historia miłosna na podstawie powieści Louisa de Bernieres. Młoda Greczynka, narzeczona partyzanta walczącego z nazistami, zakochuje się w okupancie — młodym włoskim oficerze.
18:55
Roxanne
Roxanne

Współczesna wersja „Cyrana de Bergerac", w roli głównej Steve Martin. Charlie — komendant straży pożarnej w małym miasteczku, obdarzony wyjątkowo okazałym nosem — stara się o względy pięknej Roxanne.
21:00
Big Momma's House
Agent XXL

Agent FBI Malcolm Turner przebiera się za czarnoskórą starszą panią, aby schwytać groźnego przestępcę, który uciekł z więzienia. Konieczna będzie ekstremalna charakteryzacja...
22:55
Catch Me If You Can
Złap mnie, jeśli potrafisz

Frank jest wyjątkowo uzdolnionym oszustem — podszywa się pod kolejne osoby i realizuje sfałszowane czeki. Wkrótce zaczyna się nim interesować FBI... W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Tom Hanks.
00:55
The Family Man
Family Man

Jack, który jest samotny, bo wiele lat temu porzucił miłość, wybierając karierę, budzi się pewnego ranka u boku dawnej ukochanej: okazuje się, że są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. Co się stało?
03:30
Road Trip - Beer Pong
Ostra jazda: Piwny ping pong

Andy wraz z kumplami z uczelni — Korkinem i Jakiem — wyrusza na zawody w piwnym ping-pongu. Po drodze czeka ich wiele dziwnych przygód... Kontynuacja filmu „Ostra jazda" z 2000 r.
05:25
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 28

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.