PROGRAM TV
Sobota 23 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Age of Innocence
13:35
Wiek niewinności

Nowy Jork, lata 70. XIX w. Młody prawnik, zaręczony z dobrze urodzoną dziewczyną z majętnej rodziny, poznaje kuzynkę swojej narzeczonej, piękną rozwódkę — i zakochuje się w niej z wzjemnością.
Shall We Dance?
16:15
Zatańcz ze mną (2004)

KOMEDIA ROMANTYCZNA. John Clark ma dobrą pracę, szczęśliwe małżeństwo i dorastające dzieci — a jednak czegoś mu brakuje. Wkrótce znajduje nowe hobby: zaczyna chodzić na lekcje tańca, które prowadzi urocza Pauline...
Sense and Sensibility
18:20
Rozważna i romantyczna

Anglia, XVIII w. Wdowa z trzema córkami musi opuścić rodzinną posiadłość i trafia do skromnego domu. Widmo ubóstwa każe jej myśleć o wydaniu za mąż starszych córek, które bardzo się od siebie różnią.
55 Steps
21:00
55 kroków

Na faktach. Lata 80. XX w. Eleonor Riese, pacjentka szpitala psychiatrycznego, walczy o prawo odmowy przyjmowania leków pogarszających jej stan fizyczny. Jej sprawę prowadzi prawniczka Colette Hughes.
The Remains of the Day
23:15
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
Song One
01:10
Siła muzyki

Studentka próbuje dotrzeć do znajdującego się w śpiączce brata poprzez muzykę, którą najbardziej lubił — a przy okazji poznaje jego ulubionego piosenkarza.
It Started in Naples
04:00
Zaczęło się w Neapolu

Michael przyjeżdża z USA do Neapolu, aby załatwić sprawy spadkowe po tragicznej śmierci brata. Na miejscu z zaskoczeniem dowiaduje się, że brat miał żonę i syna, którym opiekuje się atrakcyjna ciotka...