PROGRAM TV
Środa 20 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Emily Bronte's Wuthering Heights
14:30
Wichrowe wzgórza

Klasyczna ekranizacja powieści Emily Brontë. Przełom XVIII i XIX w. Cathy darzy uczuciem Heathcliffa, ale kiedy oświadcza się jej zamożny dziedzic sąsiedniego majątku, przyjmuje jego propozycję...
Breakfast at Tiffany's
16:35
Śniadanie u Tiffany'ego

Holly wykorzystuje bogatych mężczyzn, żyjąc na ich koszt. Pewnego dnia jej sąsiadem zostaje początkujący pisarz, Paul. Ich spotkanie okaże się brzemienne w skutki... Niezapomniana rola Audrey Hepburn.
Little Women
18:45
Małe kobietki

Ekranizacja klasycznej powieści Louisy May Alcott. Cztery siostry March na różne sposoby szukają szczęścia w życiu. W rolach głównych m. in. Winona Raider, Susan Sarandon i Kirsten Dunst.
Hope Springs
21:00
Dwoje do poprawki

Kay i Arnold to znudzone sobą małżeństwo z 30-letnim stażem. Kay chce ratować ich związek, więc bez wiedzy męża zapisuje ich na terapię dla par... W rolach głównych Meryl Streep i Tommy Lee Jones.
Cutthroat Island
22:55
Wyspa piratów

Córka słynnego korsarza staje na czele pirackiej załogi i wyrusza na poszukiwanie ukrytego skarbu, szukając jednocześnie zemsty na mordercy swojego ojca.
All or Nothing
01:45
Wszystko albo nic

Jeden weekend z życia trzech robotniczych rodzin z jednego z obskurnych londyńskich blokowisk: radości i smutki, monotonna egzystencja i poszukiwanie bliskości. Film w reżyserii Mikea Leigh.
Kramer vs. Kramer
03:20
Sprawa Kramerów

Pracoholik Ted Kramer po odejściu żony musi zaopiekować się ośmioletnim synem. Kiedy wreszcie udaje mu się wejść w rolę samotnego ojca, była żona wraca i chce przejąć opiekę nad chłopcem.
Close Up
05:20
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 7

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.