PROGRAM TV
Wtorek 19 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Close Up
06:00
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 27

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
The Grass Is Greener
06:30
Cudze chwalicie...

Angielski lord umożliwia turystom zwiedzanie swojej zabytkowej posiadłości. Pewnego dnia bogaty Amerykanin przez przypadek trafia do prywatnych pokojów arystokraty i zakochuje się w jego żonie.
It Started in Naples
08:30
Zaczęło się w Neapolu

Michael przyjeżdża z USA do Neapolu, aby załatwić sprawy spadkowe po tragicznej śmierci brata. Na miejscu z zaskoczeniem dowiaduje się, że brat miał żonę i syna, którym opiekuje się atrakcyjna ciotka...
The Hatton Garden Job
10:30
Skok na Hatton Garden

FILM AKCJI. Czterej złodzieje „na emeryturze szykują ostatni skok: chcą okraść skrytki depozytowe firmy Hatton Garden Safe Deposit. Do wzięcia jest 200 milionów funtów... Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
Dinner for Schmucks
12:20
Kolacja dla palantów

Aby dostać awans, Tim musi wziąć udział w kolacji u szefa. Każdy z gości ma przyprowadzić ze sobą ekscentryka obdarzonego niezwykłym talentem. Ten, kto przyprowadzi najdziwniejszą osobę — wygrywa...
The First Wives Club
14:30
Zmowa pierwszych żon

Cynthia, opuszczona przez męża, popełniła samobójstwo. Na jej pogrzebie spotykają się trzy przyjaciółki, także porzucone przez małżonków. Kobiety zaczynają planować zemstę...
Dance with Me
16:30
Zatańcz ze mną

Po śmierci matki Rafael przyjeżdża z Kuby do USA, aby poznać swojego ojca, który prowadzi szkołę tańca. Rafael zaczyna treningi z Ruby — dawną mistrzynią tańca. Wspólnie wezmą udział w zawodach.
Love Story
19:00
Love Story

Pochodzący z zamożnej rodziny Oliver zakochuje się w Jennifer, ubogiej córce piekarza. Kiedy bliscy odrzucają jego ukochaną, zrywa z nimi kontakty i żeni się. Klasyka melodramatu.
Marvin's Room
21:00
Pokój Marvina

Bessie (Diane Keaton) od 20 lat opiekuje się sparaliżowanym po wylewie ojcem. Kiedy dowiaduje się, że sama także jest chora — ma białaczkę — prosi o pomoc siostrę, z którą nie widziała się od 20 lat.
Sense and Sensibility
22:55
Rozważna i romantyczna

Anglia, XVIII w. Wdowa z trzema córkami musi opuścić rodzinną posiadłość i trafia do skromnego domu. Widmo ubóstwa każe jej myśleć o wydaniu za mąż starszych córek, które bardzo się od siebie różnią.
The Lady in the Van
01:20
Dama w vanie

Starsza pani parkuje samochód, w którym mieszka, na podjeździe domu znanego pisarza w eleganckiej dzielnicy Londynu. Z czasem pisarz pozna historię nietypowej sąsiadki — i zaprzyjaźni się z nią.
Letters to Juliet
03:55
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.