PROGRAM TV
Poniedziałek 18 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Close Up
05:20
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Indiscreet (1988)
06:00
Dyskretny romans

Romans brytyjskiej aktorki i amerykańskiego dyplomaty może okazać się bardzo trudny — zwłaszcza, że ona nie chce ryzykować kariery, a on jest żonaty... W rolach głównych Robert Wagner i Lesley-Anne Down.
The Nora Roberts Collection: Montana Sky
07:50
Nora Roberts: Niebo Montany

Aby otrzymać spadek po ojcu, trzy przyrodnie siostry muszą przez rok wspólnie prowadzić rodzinne ranczo. Kobiety wcześniej się nie znały i bardzo się różnią: początki współpracy są bardzo trudne.
Life's an Itch
09:40
Życie to pokusa

Kiedy żona Rogera wyjeżdża z dziećmi na wakacje, w ich domku gościnnym ma zamieszkać jej instruktorka jogi — piękna, młoda kobieta. Słomiany wdowiec zostaje wystawiony na ciężką próbę.
Rich Men, Single Women
11:35
Dobra partia

Trzy przyjaciółki chcą zrealizować ambitny plan: znaleźć sobie bogatych mężów. Przypadek sprawia, że przez pewien czas mają dostęp do eleganckiej rezydencji, co znacznie ułatwia sprawę...
Somebody Marry Me
13:25
Niech ktoś mnie pokocha

Umierający ojciec Davida zapowiada, że jeśli jego dorosły syn się nie ożeni, zostanie wydziedziczony i straci rodzinną fortunę. David zaczyna szukać żony: zamieszcza ogłoszenie w Internecie...
On the Edge of Innocence
15:20
Na skraju niewinności

Zoe ma 17 lat i cierpi na depresję. Kiedy trafia do ośrodka terapeutycznego, poznaje Jakea. Młodzi zakochują się w sobie, ale rodzice i opiekunowie chcą ich rozdzielić. Zoe i Jake postanawiają uciec...
Ricki and the Flash
17:05
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
The Lady in the Van
19:00
Dama w vanie

Starsza pani parkuje samochód, w którym mieszka, na podjeździe domu znanego pisarza w eleganckiej dzielnicy Londynu. Z czasem pisarz pozna historię nietypowej sąsiadki — i zaprzyjaźni się z nią.
Eat Pray Love
21:00
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
All or Nothing
23:40
Wszystko albo nic

Jeden weekend z życia trzech robotniczych rodzin z jednego z obskurnych londyńskich blokowisk: radości i smutki, monotonna egzystencja i poszukiwanie bliskości. Film w reżyserii Mikea Leigh.
American Beauty
01:35
American Beauty

Lester Burnham, mieszkaniec zamożnego przedmieścia, przechodzi kryzys wieku średniego i zakochuje się w koleżance swojej córki. Oscarowy komediodramat w reżyserii Sama Mendesa.
The Importance of Being Earnest
02:10
Bądźmy poważni na serio

Adaptacja sztuki Oscara Wildea. Historia o podwójnym życiu: stateczny Jack mieszkający w wiejskiej posiadłości i jego wyzwolony brat Ernest w Londynie to w rzeczywistości ta sama osoba...
Wuthering Heights
04:00
Wichrowe wzgórza

Ekranizacja powieści Emily Brontë z 1939 r. z udziałem Laurencea Oliviera. Cathy darzy uczuciem Heathcliffa, ale kiedy oświadcza się jej zamożny dziedzic sąsiedniego majątku, przyjmuje propozycję...