PROGRAM TV
Czwartek 1 Czerwiec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Rescuers: Stories of Courage - Two Couples
06:00
Opowieść o odwadze: dwie pary

Dwie opowieści o osobach pomagających Żydom w czasie niemieckiej okupacji. Państwo Vos pomagają w przerzucie Żydów uciekających z Europy. Państwo Taquet ukrywają ich w katolickiej szkole z internatem.
It Could Happen to You
08:05
Dwa miliony dolarów napiwku

Charlie, nowojorski policjant, pije kawę w barze. Kiedy płaci, okazuje się, że nie ma pieniędzy na napiwek. Obiecuje zatem kelnerce, że jeśli wygra na loterii, odda jej połowę nagrody. I wygrywa...
A Room With A View
10:05
Pokój z widokiem

Lucy Honeychurch, dziewczyna z wyższych sfer, w czasie podróży do Florencji poznaje Georgea. Młodzi zakochują się w sobie, ale rodzina Lucy nie jest tym zachwycona — planuje dla niej inną przyszłość.
The Song of the Lark
12:20
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
Bounce
14:30
Gra o miłość

Na lotnisku Buddy odstępuje swój bilet lotniczy pisarzowi Gregowi. Kiedy Greg ginie w katastrofie lotniczej, powodowany wyrzutami sumienia Buddy postanawia odnaleźć jego rodzinę.
Clueless
16:35
Słodkie zmartwienia

Piętnastoletnia Cher to intrygantka, ale ma szlachetne intencje: chce wyswatać dwoje samotnych nauczycieli, a kiedy jej się to udaje, postanawia pomóc także nowej, nieśmiałej uczennicy.
Spanglish
18:30
Trudne słówka

Meksykanka z 12-letnią córką przyjeżdża do Los Angeles, aby zacząć nowe życie. Znajduje zatrudnienie w domu zamożnych Amerykanów. Mimo bariery językowej szybko zaprzyjaźnia się ze swoimi pracodawcami.
The Stepford Wives
21:00
Żony ze Stepford

Kiedy gwiazda telewizji zostaje zwolniona z pracy, wraz z mężem i dziećmi przenosi się do idyllicznego małego miasteczka. Szybko okazuje się, że w pozornie idealnym miejscu dzieje się coś dziwnego...
Catch Me If You Can
22:50
Złap mnie, jeśli potrafisz

Frank jest wyjątkowo uzdolnionym oszustem — podszywa się pod kolejne osoby i realizuje sfałszowane czeki. Wkrótce zaczyna się nim interesować FBI... W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Tom Hanks.
Fort Bliss
01:30
Fort Bliss

WOJENNY. Po powrocie do domu z rocznej służby w Afganistanie Maggie Swan, pielęgniarka wojskowa, próbuje odbudować relacje z kilkuletnim synem. Sytuację utrudnia fakt, że kobieta jest w separacji z mężem.
Blades of Glory
03:35
Ostrza chwały

Chazz i Jimmy rywalizują w męskim łyżwiarstwie figurowym. Kiedy dochodzi między nimi do bójki, zostają zdyskwalifikowani jako soliści. Postanawiają zostać pierwszą w historii męską parą na lodzie...
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 9

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.