PROGRAM TV
Wtorek 21 Marzec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
For All Time
13:20
Magiczny zegar

Charles Lattimer za sprawą magicznego zegarka przenosi się w czasie do końca XIX w. Zmęczony życiem mężczyzna musi zdecydować, które życie wybrać jako prawdziwe...
Mary Higgins Clark: Pretend You Don't See Her
15:10
Wyścig z mordercą

KRYMINAŁ. Kobieta, która była świadkiem morderstwa w luksusowym apartamencie na Manhattanie, zaczyna nowe życie w Minnesocie.
Blades of Glory
17:00
Ostrza chwały

Chazz i Jimmy rywalizują w męskim łyżwiarstwie figurowym. Kiedy dochodzi między nimi do bójki, zostają zdyskwalifikowani jako soliści. Postanawiają zostać pierwszą w historii męską parą na lodzie...
Stranger than Fiction
18:50
Przypadek Harolda Cricka

Kiedy fikcja miesza się z rzeczywistością: Harold, zwykły urzędnik skarbowy, zaczyna słyszeć w głowie głos, który opowiada jego życie. Czyżby był tylko bohaterem książki pisanej przez kogoś innego?
Like Crazy
21:00
Do szaleństwa

Anna, Angielka, studiuje w USA, gdzie zakochuje się z wzajemnością. Wkrótce jednak Anna musi wracać do Anglii — i nie dostaje kolejnej wizy do USA. Czy Anna i Jacob mają szanse na wspólną przyszłość?
What To Expect When You're Expecting
22:50
Jak urodzić i nie zwariować

Pięć par mieszkających w Atlancie: każda na innym etapie związku, ale wszystkie łączy temat — macierzyństwo.
Things We Lost in The Fire
00:55
Druga szansa

Po tragicznej śmierci męża kobieta szuka wsparcia u jego najlepszego przyjaciela. Halle Berry i Benicio del Toro w poruszającej opowieści o stracie i miłości.
Georgia Rule
03:10
Twarda sztuka

Rachel to nastolatka, która nieustannie sprawia problemy. Jej matka postanawia wysłać córkę na wakacje do babci, osoby twardej i wymagającej — w nadziei, że dziewczyna nauczy się przestrzegać zasad...
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 15

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.