PROGRAM TV
Poniedziałek 20 Marzec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Rescuers: Stories of Courage - Two Couples
06:00
Opowieść o odwadze: dwie pary

Dwie opowieści o osobach pomagających Żydom w czasie niemieckiej okupacji. Państwo Vos pomagają w przerzucie Żydów uciekających z Europy. Państwo Taquet ukrywają ich w katolickiej szkole z internatem.
Mary Higgins Clark: The Cradle Will Fall
08:05
Pusta kołyska

Ambitna pani prokurator po wypadku trafia do szpitala, gdzie dowiaduje się o samobójczej śmierci jednej z pacjentek. Wkrótce giną kolejne osoby. Kobieta postanawia rozpocząć śledztwo.
Damaged Care
09:55
Polisa śmierci

Na faktach: po odchowaniu dzieci lekarka Linda Peeno wraca do pracy jako recenzentka medyczna. Odkrywa, że cały system ochrony zdrowia nakierowany jest na zysk. Linda staje do walki z systemem.
Two of Us
12:05
Ich dwóch

Rok 1976. W Nowym Jorku spotykają się John Lennon i Paul McCartney. Ktoś oferuje dużą sumę za jeden wspólny koncert dawnych Beatlesów. Czy muzycy się dogadają?
Seven Years in Tibet
13:55
Siedem lat w Tybecie

Austriacki himalaista utyka w Tybecie w momencie wybuchu II wojny światowej. I tak poznaje młodego Dalaj Lamę - i zmienia swoje życie. Na faktach.
Oliver Twist
16:35
Oliver Twist

Anglia, lata 30. XX w. Oliver Twist, sierota, błąka się po przytułkach, aż trafia do domu chciwego Fagina pracującego dla przestępcy Sikesa... Ekranizacja powieści Dickensa, reżyseria: Roman Polański.
The Boy in the Striped Pyjamas
19:05
Chłopiec w pasiastej piżamie

Ośmioletni Bruno, syn hitlerowskiego oficera, zaprzyjaźnia się z mieszkającym za płotem z drutu kolczastego Szmulem — tytułowym chłopcem w pasiastej piżamie, więźniem obozu koncentracyjnego...
Tootsie
21:00
Tootsie

Michael, bezrobotny aktor, aby dostać rolę w serialu przebiera się za kobietę. Wkrótce jego bohaterka staje się ulubienicą widzów. Sprawy komplikują się, gdy Michael zakochuje się w koleżance z planu...
Surfer, Dude
23:15
Surfer

Matthew McConaughey w roli miłośnika surfingu, który nie może się doczekać wysokich fal, ale dostaje propozycję występu w telewizyjnym reality show.
Remember Me
00:55
Twój na zawsze

Tyler, pobity przez policjanta, postanawia w ramach zemsty uwieść jego córkę. Wkrótce sprawy się komplikują...
American Woman
03:05
Siła nadziei

Deborah samotnie wychowuje nastoletnią córkę, Bridget, i jej synka Jessego. Pewnego dnia Bridget znika; Deborah musi zająć się chłopcem, starając się jednocześnie dowiedzieć, co spotkało jej córkę.
Close Up
05:15
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.