PROGRAM TV
Czwartek 2 Luty
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Christmas Project Reunion
06:00
Świąteczny projekt 2

Matthew Buckley w podstawówce był prześladowany przez szkolnego łobuza. Teraz jest już licealistą i dobrze sobie radzi — ale nagle w jego życiu pojawia się dawny prześladowca.
Christmas Recipe for Romance
07:45
Świąteczny przepis na romans

Abby chce uratować zadłużoną gospodę, więc bierze udział w konkursie kulinarnym choć... nie umie gotować. Prosi zatem o pomoc znanego szefa kuchni, który przyjechał, aby ukoić ból po rodzinnej tragedii.
For All Time
09:30
Magiczny zegar

Charles Lattimer za sprawą magicznego zegarka przenosi się w czasie do końca XIX w. Zmęczony życiem mężczyzna musi zdecydować, które życie wybrać jako prawdziwe...
Keep the Faith, Baby
11:20
Buntownik XX wieku

DRAMAT. Biografia legendarnego amerykańskiego polityka, Adam Claytona Powella Jr., jednego z pierwszych czarnoskórych kongresmanów w USA. W roli głównej — Harry Lennix.
Aldrich Ames: Traitor Within
13:25
Człowiek, który zdradził CIA

Film na podstawie głośnego skandalu szpiegowskiego z lat 90. XX w. Aldrich Ames, analityk CIA, ma problemy finansowe. Decyduje się sprzedawać tajne informacje radzieckiemu wywiadowi.
Damaged Care
15:25
Polisa śmierci

Na faktach: po odchowaniu dzieci lekarka Linda Peeno wraca do pracy jako recenzentka medyczna. Odkrywa, że cały system ochrony zdrowia nakierowany jest na zysk. Linda staje do walki z systemem.
Mary Higgins Clark: A Crime of Passion
17:35
Zbrodnia z miłości

KRYMINAŁ. Frederica Dumay dziedziczy po ojcu posiadłość i wytwórnię win. Wkrótce ginie jej najlepszy przyjaciel. Frederica podejrzewa pewną Francuzkę, ale kto naprawdę okaże się mordercą?
Ace Ventura: Pet Detective
19:25
Ace Ventura: Psi detektyw

KOMEDIA. Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.
Serendipity
21:00
Igraszki losu

Kiedy Jonathan i Sara spotykają się w czasie przedświątecznych zakupów, od razu czują, że coś ich łączy. Postanawiają jednak sprawdzić, czy ich spotkanie było przeznaczeniem, czy zwykłym przypadkiem...
Labor Day
22:50
Długi, wrześniowy weekend

Adele wraca z zakupów z trzynastoletnim synem, kiedy zakrwawiony mężczyzna — zbiegły więzień — zmusza ją do zabrania go do domu. Przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia życie wszystkich bohaterów...
The Lovely Bones
01:00
Nostalgia anioła

14-letnia Susie zostaje zamordowana przez sąsiada-pedofila. Duch dziewczynki pozostaje na ziemi i obserwuje życie jej bliskich, zmagających się z dramatem — ale także osobę mordercy...
Daddy Issues
03:35
Kompleks tatusia

Henrietta ma 20 lat, mieszka w Londynie i uprawia stand-up. Kiedy umiera jej ojciec, dziewczyna dostaje w spadku dom w Los Angeles i rodzinną firmę do poprowadzenia...
Hollywood's Best Film Directors
05:05
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 2

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.