PROGRAM TV
Wtorek 31 Styczeń
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Mission
06:00
Misja

XVIII w., tereny dzisiejszego Paragwaju. Jezuita, o. Gabriel, prowadzi misję wśród Indian Guarani, pomaga mu dawny łowca niewolników, kapitan Mendoza. Ale nad misją zbierają się czarne chmury...
The Lovely Bones
08:25
Nostalgia anioła

14-letnia Susie zostaje zamordowana przez sąsiada-pedofila. Duch dziewczynki pozostaje na ziemi i obserwuje życie jej bliskich, zmagających się z dramatem — ale także osobę mordercy...
My Six Loves
10:50
Sześcioro urwisów

Janice, gwiazda broadwayowskich musicali (Debbie Reynolds), wraca do rodzinnego Connecticut. Okazuje się, że w jej domu zamieszkała szóstka opuszczonych dzieci. Janice postanawia się nimi zająć.
Finding A Family
12:50
Szukając rodziny

DRAMAT. Alex Chivescu, syn imigrantki z Rumunii, marzy o studiach na Harvardzie. Niestety, jego matka zapada na depresję i chłopak trafia do rodziny zastępczej — ale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.
Almost Heaven
14:35
Prawie jak w niebie

Mark, kanadyjski reżyser telewizyjny, leci do Szkocji, gdzie ma kręcić program o wędkowaniu. Spotyka tam swoją byłą żonę, z którą nie jest w dobrych stosunkach — ale też poznaje kogoś wyjątkowego...
The Remains of the Day
16:35
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
Serendipity
19:10
Igraszki losu

Kiedy Jonathan i Sara spotykają się w czasie przedświątecznych zakupów, od razu czują, że coś ich łączy. Postanawiają jednak sprawdzić, czy ich spotkanie było przeznaczeniem, czy zwykłym przypadkiem...
Eat Pray Love
21:00
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
Ricki and the Flash
23:40
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
Infinitely Polar Bear
01:35
Człowiek z bieguna

Żona Cama, aby poprawić sytuację finansową rodziny, wyjeżdża z Bostonu na studia do Nowego Jorku. Pod jej nieobecność mężczyzna musi opiekować się ich córkami, choć sam cierpi na chorobę dwubiegunową.
One Kill
03:20
Jeden strzał zabija

Baza wojskowa. Pani kapitan zabija włamywacza, którym okazuje się major Gray, jej dowódca. Żołnierka zostaje oskarżona o morderstwo — w dodatku okazuje się, że miała romans z ofiarą.
Close Up
05:10
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 39

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.