PROGRAM TV
Poniedziałek 30 Styczeń
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Frog Prince
06:00
Żabi Książę

Jenny, angielska nastolatka, przyjeżdża do Paryża, gdzie ma studiować w collegeu. Dziewczyna marzy o przeżyciu prawdziwej miłości. Wkrótce rzeczywiście poznaje interesującego młodego człowieka...
One Angry Juror
07:45
Gniewna ławniczka

Młoda prawniczka zostaje członkiem ławy przysięgłych w procesie czarnoskórego mężczyzny oskarżonego o zabicie sprzedawcy narkotyków. Bohaterka dochodzi do wniosku, że oskarżony jest niewinny.
Aldrich Ames: Traitor Within
09:30
Człowiek, który zdradził CIA

Film na podstawie głośnego skandalu szpiegowskiego z lat 90. XX w. Aldrich Ames, analityk CIA, ma problemy finansowe. Decyduje się sprzedawać tajne informacje radzieckiemu wywiadowi.
So You Said Yes
11:30
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
Summer and Smoke
13:05
Lato i dym

Alma mieszka w małym miasteczku w stanie Missisipi. Udaje szczęśliwą, ale czuje się samotna i niespełniona. Do miasta powraca jej dawna miłość, John Buchanan... Ekranizacja sztuki Tennessee Williamsa.
Finding John Christmas
15:20
Prezent na święta

Na zamieszczonym w gazecie zdjęciu starszego mężczyzny Kathleen rozpoznaje swojego dawno zaginionego brata. Razem z autorem zdjęcia zaczyna go szukać. Pomaga im mężczyzna podający się za anioła.
Hero
17:10
Przypadkowy bohater

Bernie, drobny oszust i złodziej, ratuje 54 osoby z rozbitego samolotu. Nikt nie wie, kim jest anonimowy bohater — a kiedy za jego wskazanie wyznaczona zostaje nagroda, ktoś się pod niego podszywa.
Cat in The Hat
19:25
Kot

Sally i Conrad mieszkają w idealnym domu i są idealnymi dziećmi — ale ich życie bardzo się zmieni, kiedy spotkają dziwnego kota w pasiastym kapeluszu. Ekranizacja klasyki literatury dziecięcej.
Alfie
21:00
Alfie

Alfie, kierowca limuzyny, uwodzi kolejne kobiety. Kiedy jego przyjaciela rzuca ukochana, Alfie chce mu pomóc i porozmawiać z dziewczyną — co kończy się spędzeniem z nią nocy. Sprawy się komplikują...
The Aviator
23:05
Aviator

Leonardo DiCaprio w roli amerykańskiego miliardera, wynalazcy, pilota i konstruktora lotniczego Howarda Hughesa, który kręci filmy o samolotach i zakłada własne linie lotnicze.
Testament of Youth
02:25
Testament młodości

Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Very Brittain. Podczas I wojny światowej młoda Vera rezygnuje ze studiów w Oxfordzie i zostaje pielęgniarką.
Close Up
04:55
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 13

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 8

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.