PROGRAM TV
Wtorek 30 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Christmas at Pemberley Manor
06:00
Święta w Pemberley

Czy organizatorka przyjęć i ponury milioner znajdą wspólny język? Elizabeth ma zorganizować festiwal w małym miasteczku, gdzie spotyka Williama — młodego milionera, który chce sprzedać swój dom.
Papa's Angels
07:45
Aniołki taty

DRAMAT. Tuż przed Bożym Narodzeniem Grins Jenkins traci żonę. Pogrążony w żałobie, oznajmia swoim dzieciom, że w tym roku nie obchodzą Świąt. Jedna z córek, 12-letnia Becca, chce przywrócić ojcu nadzieję.
Infinitely Polar Bear
09:35
Człowiek z bieguna

Żona Cama, aby poprawić sytuację finansową rodziny, wyjeżdża z Bostonu na studia do Nowego Jorku. Pod jej nieobecność mężczyzna musi opiekować się ich córkami, choć sam cierpi na chorobę dwubiegunową.
Almost Heaven
11:20
Prawie jak w niebie

Mark, kanadyjski reżyser telewizyjny, leci do Szkocji, gdzie ma kręcić program o wędkowaniu. Spotyka tam swoją byłą żonę, z którą nie jest w dobrych stosunkach — ale też poznaje kogoś wyjątkowego...
Bad Apple
13:20
Wtyczka

Dwaj agenci FBI pod przykryciem infiltrują mafię. Problemy zaczynają się, kiedy jeden z nich zakochuje się w siostrze swojego informatora.
Beyond the Prairie: The True Story of Laura Ingalls Wilder
15:10
Historia z domku na prerii

Seria 1, Epizod 1

FILM AKCJI. Prawdziwa historia bohaterów serialu „Domek na prerii. Czy Laura i jej rodzina potrafią pozbierać się i odnaleźć szczęście po latach tragedii i trudów?
Beyond the Prairie: The True Story of Laura Ingalls Wilder
17:00
Historia z domku na prerii

FILM AKCJI. Prawdziwa historia bohaterów serialu „Domek na prerii. Czy Laura i jej rodzina potrafią pozbierać się i odnaleźć szczęście po latach tragedii i trudów?
The American President
18:50
Prezydent - miłość w Białym Domu

Prezydent USA, wdowiec samotnie wychowujący córkę, poznaje aktywistkę walczącą o ochronę środowiska. Ich związek wzbudza kontrowersje i jest wykorzystywany przez politycznych przeciwników prezydenta.
Leaving Normal
21:00
Zostawić normalność

Dwie zupełnie różne kobiety podróżują przez Amerykę. Darly to wygadana kelnerka i była striptizerka, która jedzie na Alaskę. Marianne ucieka od brutalnego męża. Czy to początek pięknej przyjaźni?
Surfer, Dude
23:05
Surfer

Matthew McConaughey w roli miłośnika surfingu, który nie może się doczekać wysokich fal, ale dostaje propozycję występu w telewizyjnym reality show.
Angela's Ashes
00:40
Prochy Angeli

Rok 1935. Biedna rodzina z Brooklynu po śmierci jednego z dzieci wraca do Irlandii — szybko jednak okazuje się, że tam życie jest jeszcze trudniejsze. Najstarszy syn decyduje się na powrót do Ameryki.
In a Day
03:30
W ciągu dnia

Ashley, czekająca rano na przystanku autobusowym, zostaje oblana kawą. Z pomocą przychodzi jej sympatyczny Michael. Spotkanie z nim sprawia, że kiepsko rozpoczęty dzień okazuje się naprawdę pozytywny...
Close Up
05:05
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Hollywood's Best Film Directors
05:35
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 5

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.