RAMÓWKA
Poniedziałek 26 Październik
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

You Lucky Dog
06:00
Spotkanie rodzinne

Lisa, nowojorska projektantka, po śmierci matki wraca w rodzinne strony, na farmę, którą od dawna prowadzi jej brat. Lisa postanawia zostać na farmie i pomóc bratu, adoptuje także psa ze schroniska.
Rescuers: Stories of Courage - Two Women
07:50
Opowieść o odwadze: dwie kobiety

Dwie opowieści z czasów II wojny światowej. Polka Gertruda Bablińska przez całą wojnę ukrywa żydowskiego chłopca. Francuzka Marie-Rose Gineste szmugluje ważne dokumenty dla ruchu oporu.
Labyrinth
09:55
Labirynt

Seria 1, Epizod 1

FANTASY. Losy dwóch kobiet łączą się w tajemniczy sposób wokół historii Świętego Graala — choć ich życie dzieli kilka wieków. Tajemnica z XIII w. ma może zostać ujawniona ponad 800 lat później.
Labyrinth
11:45
Labirynt

FANTASY. Losy dwóch kobiet łączą się w tajemniczy sposób wokół historii Świętego Graala — choć ich życie dzieli kilka wieków. Tajemnica z XIII w. ma może zostać ujawniona ponad 800 lat później.
Against Her Will: The Carrie Buck Story
13:35
Wbrew jej woli

DRAMAT. Młoda, niepełnosprawna intelektualnie kobieta musi walczyć w sądzie o prawo do opieki nad swoim dzieckiem, które odebrano jej uznając, że nie będzie zdolna go wychować.
With Six You Get Eggroll
15:25
Sześcioro to już tłum

Wdowa z trzema synami poznaje wdowca z nastoletnią córką. Zaczyna się obiecująca znajomość, którą jednak zdecydowanie utrudnia czwórka niesfornych dzieci...
For the Love of Grace
17:15
Miłość Grace

DRAMAT. Strażak Steve jest wdowcem — jego żona zginęła w wypadku, a on nie umie się z tym pogodzić. Pewnego dnia Steve ratuje z pożaru pisarkę Grace Harlan. Dla obojga to wydarzenie oznacza nowy początek.
The War Between Men and Women
19:00
Wojny damsko-męskie

Peter (Jack Lemmon), kobieciarz i zatwardziały stary kawaler, spotyka interesującą kobietę. Ma nadzieję na kolejny przelotny romans, ale sprawy się komplikują...
DADDY DAY CARE
21:00
Małolaty u taty

KOMEDIA. Charlie i Phil tracą pracę i nie stać ich już na posyłanie dzieci do prestiżowego przedszkola, stosującego zresztą specyficzne metody wychowawcze. Dwaj ojcowie zakładają zatem własne przedszkole...
Strike! (All I Wanna Do)
22:50
Córy Amerykańskich Ravioli

KOMEDIA. Rok 1963. Rodzice Odie decydują się wysłać ją do szkoły z internatem. Nastolatka niechętnie wchodzi w nowe środowisko, lecz wkrótce znajduje przyjaciółki i dołącza do ich tajnego klubu.
40 Days and 40 Nights
00:45
40 dni i 40 nocy

Zmęczony kolejnymi romansami Matt postanawia żyć w celibacie przez 40 dni. Problem polega na tym, że właśnie wtedy spotyka uroczą Erikę, która może się okazać kobietą jego życia...
Wah-Wah
02:35
Burzliwy czas

Ostatnie dni brytyjskiego panowania w Suazi. 14-letni Ralph mieszka z rodziną na południu Afryki. Jego beztroskie dzieciństwo kończy się wraz z rozpadem małżeństwa rodziców.
Dear Viola
04:30
Droga Violu

Kiedy popularna autorka odpowiedzi na listy do redakcji odchodzi na emeryturę, jej rolę przejmuje anonimowo księgowa pracująca dla redaktora naczelnego. Jeden z listów całkowicie zmienia jej życie...