PROGRAM TV
Środa 25 Styczeń
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 13

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
A Town Without Christmas
06:00
Miasto bez Świąt

Ambitna dziennikarka, pisarz i tajemniczy starszy pan włączają się w poszukiwania chłopca, który w liście do Świętego Mikołaja napisał, że chciałby zniknąć, aby nie być problemem dla rodziców...
Spanglish
07:50
Trudne słówka

Meksykanka z 12-letnią córką przyjeżdża do Los Angeles, aby zacząć nowe życie. Znajduje zatrudnienie w domu zamożnych Amerykanów. Mimo bariery językowej szybko zaprzyjaźnia się ze swoimi pracodawcami.
Keep the Faith, Baby
10:20
Buntownik XX wieku

DRAMAT. Biografia legendarnego amerykańskiego polityka, Adam Claytona Powella Jr., jednego z pierwszych czarnoskórych kongresmanów w USA. W roli głównej — Harry Lennix.
Testament of Youth
12:25
Testament młodości

Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Very Brittain. Podczas I wojny światowej młoda Vera rezygnuje ze studiów w Oxfordzie i zostaje pielęgniarką.
Hero
14:55
Przypadkowy bohater

Bernie, drobny oszust i złodziej, ratuje 54 osoby z rozbitego samolotu. Nikt nie wie, kim jest anonimowy bohater — a kiedy za jego wskazanie wyznaczona zostaje nagroda, ktoś się pod niego podszywa.
Witness
17:10
Świadek

Kilkuletni chłopiec ze społeczności amiszów jest jedynym świadkiem brutalnego morderstwa. Aby go chronić, prowadzący sprawę policjant towarzyszy chłopcu i jego matce w wiosce amiszów w Pensylwanii.
Infinitely Polar Bear
19:15
Człowiek z bieguna

Żona Cama, aby poprawić sytuację finansową rodziny, wyjeżdża z Bostonu na studia do Nowego Jorku. Pod jej nieobecność mężczyzna musi opiekować się ich córkami, choć sam cierpi na chorobę dwubiegunową.
Reign Over Me
21:00
Zabić wspomnienia

Dentysta Alan spotyka na ulicy przyjaciela, który stracił rodzinę w zamachu na WTC. Charlie cierpi na zespół stresu pourazowego, więc Alan próbuje go namówić na skorzystanie z profesjonalnej pomocy.
Morning Glory
23:25
Dzień dobry TV

Młoda producentka ma za zadanie ożywić upadający poranny program na antenie ogólnokrajowej telewizji. W rolach głównych Rachel McAdams, Harrison Ford i Diane Keaton.
The Mirror Has Two Faces
01:30
Miłość ma dwie twarze

Profesor matematyki poznaje wykładowczynię literatury. On jest pragmatykiem, ona — romantyczką, a jednak czują, że są dla siebie bratnimi duszami. Znakomite role Jeffa Bridgesa i Barbry Streisand.
Keep the Faith, Baby
03:55
Buntownik XX wieku

DRAMAT. Biografia legendarnego amerykańskiego polityka, Adam Claytona Powella Jr., jednego z pierwszych czarnoskórych kongresmanów w USA. W roli głównej — Harry Lennix.