PROGRAM TV
Czwartek 20 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
After Jimmy
06:00
Bez Jimmy'ego

Dramat opowiadający historię rodziców, którzy stają w obliczu tragedii: ich nastoletni syn, Jimmy, popełnia samobójstwo. Film oparty na prawdziwej historii.
Aldrich Ames: Traitor Within
07:45
Człowiek, który zdradził CIA

Film na podstawie głośnego skandalu szpiegowskiego z lat 90. XX w. Aldrich Ames, analityk CIA, ma problemy finansowe. Decyduje się sprzedawać tajne informacje radzieckiemu wywiadowi.
The Jane Austen Book Club
09:45
Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen

Rozwódka Bernadette i młoda mężatka Prudie zakładają klub czytelniczy poświęcony powieściom Jane Austen. Szybko okazuje się, że rozmowy o literaturze przekładają się na życie bohaterów...
The Nora Roberts Collection II: High Noon
11:45
Nora Roberts: W samo południe

Kiedy policyjna negocjatorka Phoebe McNamara próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawia się przeszkoda: psychopatyczny morderca zagrażający jej rodzinie i bliskim.
The Nora Roberts Collection II: Midnight Bayou
13:30
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany

Podczas pobytu w Nowym Orleanie Declan Fitzpatrick, odnoszący sukcesy prawnik z Bostonu, zachwyca się opuszczona posiadłością i kupuje ją, choć dom uznawany jest za nawiedzony.
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
15:15
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
House Arrest
17:00
Areszt domowy

Janet i Ned podejmują decyzję o separacji. Ich dzieci, Grover i Stacy, nie przyjmują tego do wiadomości i snują skomplikowany plan, który ma ocalić ich rodzinę.
Juno
19:05
Juno

Juno, zbuntowana 16-latka, zachodzi w ciążę. Podejmuje decyzję o aborcji, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie: postanawia urodzić i oddać dziecko do adopcji, ale chce sama wybrać mu nowych rodziców.
Identity Thief
21:00
Złodziej tożsamości

Komedia kryminalna. Sandy Patterson, spokojny księgowy, pada ofiarą kradzieży tożsamości. Chcąc wyjaśnić sprawę, sam rusza w pościg za kobietą, która wykorzystuje jego dane, aby żyć na jego koszt.
Hope Springs
23:05
Dwoje do poprawki

Kay i Arnold to znudzone sobą małżeństwo z 30-letnim stażem. Kay chce ratować ich związek, więc bez wiedzy męża zapisuje ich na terapię dla par... W rolach głównych Meryl Streep i Tommy Lee Jones.
The Great Debaters
01:00
Klub dyskusyjny

Teksas, lata 30. XX w. Profesor Tolson wykłada na prowincjonalnej uczelni, gdzie studiuje wielu czarnoskórych studentów. Profesor tworzy z nich zespół, który weźmie udział w debatach uniwersyteckich...
Sex, Lies, and Videotape
03:25
Seks, kłamstwa i kasety wideo

Anna — żona zamożnego prawnika — dowiaduje się, że mąż ja zdradza. Kiedy Anna poznaje Grahama, który nagrywa na wideo intymne zwierzenia kobiet, postanawia wziąć udział w takiej sesji.
Hollywood's Best Film Directors
05:20
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 6

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.