PROGRAM TV
Środa 5 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Mary Higgins Clark: He Sees You When You're Sleeping
06:00
Ktoś nad tobą czuwa

KOMEDIA. Kiedy bezlitosny makler giełdowy ginie w dziwnym wypadku podczas gry w golfa, przed pójściem do nieba dostaje od Boga jeszcze jedno zadanie...
That Touch of Mink
07:50
Powiew luksusu

Bezrobotna urzędniczka zostaje ochlapana błotem przez przejeżdżający samochód bogatego biznesmena — tak zaczyna się historia niezwykłego związku pozornie niedobranej pary.
Without A Paddle: Nature's Calling
09:45
Wiosła w dłoń: Zew natury

Ben i Zach — dawni przyjaciele z liceum — wyruszają w szaloną podróż, aby odnaleźć wnuczkę umierającej starszej pani. Okazuje się, że dziewczyna jest także dawną, szkolną miłością Bena.
Rescuers: Stories of Courage - Two Couples
11:30
Opowieść o odwadze: dwie pary

Dwie opowieści o osobach pomagających Żydom w czasie niemieckiej okupacji. Państwo Vos pomagają w przerzucie Żydów uciekających z Europy. Państwo Taquet ukrywają ich w katolickiej szkole z internatem.
A Room With A View
13:35
Pokój z widokiem

Lucy Honeychurch, dziewczyna z wyższych sfer, w czasie podróży do Florencji poznaje Georgea. Młodzi zakochują się w sobie, ale rodzina Lucy nie jest tym zachwycona — planuje dla niej inną przyszłość.
Seven Years in Tibet
15:50
Siedem lat w Tybecie

Austriacki himalaista utyka w Tybecie w momencie wybuchu II wojny światowej. I tak poznaje młodego Dalaj Lamę - i zmienia swoje życie. Na faktach.
The Holiday
18:25
Holiday

Amanda i Iris przeżyły miłosne rozczarowania. Poznają się przez aplikację do zamiany domów. Na święta Iris przenosi się do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda — na angielską prowincję.
Grease
21:00
Grease

Wakacyjna miłość połączyła Sandy i Dannyego. Po wakacjach oboje trafiają do tej samej szkoły, co wszystko komplikuje... Klasyka musicalu, w rolach głównych John Travolta i Olivia Newton-John.
What To Expect When You're Expecting
23:05
Jak urodzić i nie zwariować

Pięć par mieszkających w Atlancie: każda na innym etapie związku, ale wszystkie łączy temat — macierzyństwo.
Knocked Up
01:10
Wpadka

Alison, młoda, ambitna pracownica telewizji, spędza noc z Benem, wiecznym studentem. Kiedy okazuje się, że jest w ciąży, oboje mimo dzielących ich różnic postanawiają zostać razem dla dobra dziecka.
Drinking Buddies
03:45
Kumple od kufla

Kate i Luke pracują razem w niewielkim browarze. Są serdecznymi przyjaciółmi, choć oboje mają innych partnerów życiowych...
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 16

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.