PROGRAM TV
Piątek 19 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
One Angry Juror
06:00
Gniewna ławniczka

Młoda prawniczka zostaje członkiem ławy przysięgłych w procesie czarnoskórego mężczyzny oskarżonego o zabicie sprzedawcy narkotyków. Bohaterka dochodzi do wniosku, że oskarżony jest niewinny.
The Chronicle Mysteries: Recovered
07:40
Kronika tajemnic: Odnaleziona

KRYMINAŁ. Alex McPherson, autorka kryminalnego podkastu, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozwiązać sprawę sprzed lat. 20 lat temu zaginęła Gina, jej przyjaciółka z czasów młodości.
Get Over It
09:15
Sztuka rozstania

Dziewczyna Berkea odchodzi od niego. Zrozpaczony chłopak postanawia za wszelką cenę zmienić jej decyzję — aby ją odzyskać, postanawia wziąć udział w szkolnym musicalu, choć jest bardzo nieśmiały.
Finding A Family
10:50
Szukając rodziny

DRAMAT. Alex Chivescu, syn imigrantki z Rumunii, marzy o studiach na Harvardzie. Niestety, jego matka zapada na depresję i chłopak trafia do rodziny zastępczej — ale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.
Dirty Dancing
12:35
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
Bounce
14:30
Gra o miłość

Na lotnisku Buddy odstępuje swój bilet lotniczy pisarzowi Gregowi. Kiedy Greg ginie w katastrofie lotniczej, powodowany wyrzutami sumienia Buddy postanawia odnaleźć jego rodzinę.
Good Will Hunting
16:35
Buntownik z wyboru

Will jest matematycznym geniuszem, ale ma wyjątkowo trudny charakter. Kiedy wpada w kłopoty, trafia pod opiekę skromnego psychologa, który pomaga mu odnaleźć własną drogę w życiu.
The Back-Up Plan
19:00
Plan B

Zoe jest samotna, ale marzy o dziecku. Decyduje się na sztuczne zapłodnienie, a wkrótce potem spotyka Stana, który zaprasza ją na randkę. Dziewczyna zgadza się, choć nie wie, czy nie jest już w ciąży...
Eat Pray Love
21:00
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
Spy Kids 3: Game Over
23:40
Mali agenci 3: Trójwymiarowy odjazd

Kolejna część familijnego kina akcji o przygodach małych agentów i ich rodziców. Tym razem bohaterowie muszą stawić czoła złoczyńcy, który chce kontrolować umysły za pomocą swojej gry wideo...
Letters to Juliet
01:15
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
Love and Death on Long Island
03:15
Miłość i śmierć na Long Island

Po śmierci żony wykładowca i pisarz Giles żyje samotnie, odcinając się od współczesnej kultury. Pewnego dnia trafia do kina, gdzie na ekranie widzi przystojnego, młodego aktora. Rodzi się fascynacja...
Hollywood's Best Film Directors
05:05
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 10

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Hollywood's Best Film Directors
05:35
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 20

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.