RAMÓWKA
Wtorek 30 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

San Saba
06:00
San Saba

Bud, prywatny detektyw, budzi się w szpitalu. Nie pamięta wydarzeń z poprzedniego dnia, ale okazuje się, że policja oskarża go o morderstwo. Zwolniony za kaucją Bud musi oczyścić się z zarzutów.
The Troops in New York
07:45
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
An Old Fashioned Thanksgiving
09:45
Magiczne Święto Dziękczynienia

Rok 1860, zbliża się Święto Dziękczynienia. Mary Basset, wdowa, ciężko pracuje, aby utrzymać rodzinę i spłacić długi. Jedna z córek Mary postanawia zaprosić na święto swoją zamożną babcię...
Almost Heaven
11:30
Prawie jak w niebie

Mark, kanadyjski reżyser telewizyjny, leci do Szkocji, gdzie ma kręcić program o wędkowaniu. Spotyka tam swoją byłą żonę, z którą nie jest w dobrych stosunkach — ale też poznaje kogoś wyjątkowego...
Love Song
13:30
Śpiew miłości

Zamożna czarnoskóra dziewczyna poznaje białego muzyka pochodzącego z nizin społecznych. Czy uczucie i muzyka mogą połączyć dwoje zupełnie różnych ludzi?
Nativity 3: Dude, Where's My Donkey?
15:15
Ale szopka 3: Koleś, gdzie jest mój osiołek?!

Nauczyciel szykujący się do ślubu zostaje kopnięty w głowę przez osiołka i traci pamięć. Pan Poppy i grupa dzieciaków ze szkoły St. Bernadette postanawiają mu pomóc.
The Troops Get Married
17:20
Żandarm się żeni

KOMEDIA. Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
The Wife
19:05
Żona

Joe Castleman dowiaduje się, że został laureatem literackiej Nagrody Nobla. W drodze do Sztokholmu towarzyszy mu żona Joan, jego towarzyszka życia od niemal 40 lat. Jaką rolę odegrała w jego sukcesie?
Song One
21:00
Siła muzyki

Studentka próbuje dotrzeć do znajdującego się w śpiączce brata poprzez muzykę, którą najbardziej lubił — a przy okazji poznaje jego ulubionego piosenkarza.
Men, Women And Children
22:45
Uwiązani

Komediodramat opowiadający o współczesnym świecie zanurzonym w Internecie i mediach społecznościowych: grupa nastolatków i ich rodziców szukają sposobów na porozumienie się.
Spanglish
01:10
Trudne słówka

Meksykanka z 12-letnią córką przyjeżdża do Los Angeles, aby zacząć nowe życie. Znajduje zatrudnienie w domu zamożnych Amerykanów. Mimo bariery językowej szybko zaprzyjaźnia się ze swoimi pracodawcami.
Love and Death on Long Island
03:40
Miłość i śmierć na Long Island

Po śmierci żony wykładowca i pisarz Giles żyje samotnie, odcinając się od współczesnej kultury. Pewnego dnia trafia do kina, gdzie na ekranie widzi przystojnego, młodego aktora. Rodzi się fascynacja...
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 28

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.