RAMÓWKA
Niedziela 24 Październik
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

For All Time
06:00
Magiczny zegar

Charles Lattimer za sprawą magicznego zegarka przenosi się w czasie do końca XIX w. Zmęczony życiem mężczyzna musi zdecydować, które życie wybrać jako prawdziwe...
Cheerful Weather for the Wedding
07:50
Wymarzona pogoda na ślub

Anglia, lata 30. XX w. Dolly Thatcham szykuje się do ślubu, kiedy i tak już nerwową atmosferę zakłóca przyjazd jej dawnego ukochanego.
For the Love of Grace
09:40
Miłość Grace

DRAMAT. Strażak Steve jest wdowcem — jego żona zginęła w wypadku, a on nie umie się z tym pogodzić. Pewnego dnia Steve ratuje z pożaru pisarkę Grace Harlan. Dla obojga to wydarzenie oznacza nowy początek.
Perched on a Tree
11:25
Zawieszeni na drzewie

Bogaty przemysłowiec (Louis de Funès), jedzie samochodem na spotkanie z premierem Francji, po drodze zabierając dwójkę autostopowiczów. Samochód wypada z drogi i zawisa na drzewie nad przepaścią...
Shakespeare in Love
13:15
Zakochany Szekspir

Komedia romantyczna w renesansowym kostiumie. Londyn, XVI w. Młody William Szekspir pogrąża się w kryzysie twórczym — pomoże mu dopiero spotkanie z piękną Violą, która marzy o graniu w teatrze.
Whitney
15:30
Whitney

Filmowa biografia Whitney Houston, ukazująca życie piosenkarki od pierwszych sukcesów po wielką karierę i problemy wynikające z nałogów. Reżyserką filmu jest znakomita aktorka Angela Bassett.
It Takes Two
17:10
Czy to ty, czy to ja

Dwie dziewięciolatki, Amanda i Alyssa, są do siebie bardzo podobne, choć jedna pochodzi z bogatej rodziny, a druga mieszka w domu dziecka. Pewnego dnia dziewczynki postanawiają zamienić się miejscami.
The Boy in the Striped Pyjamas
19:10
Chłopiec w pasiastej piżamie

Ośmioletni Bruno, syn hitlerowskiego oficera, zaprzyjaźnia się z mieszkającym za płotem z drutu kolczastego Szmulem — tytułowym chłopcem w pasiastej piżamie, więźniem obozu koncentracyjnego...
Get Over It
21:00
Sztuka rozstania

Dziewczyna Berkea odchodzi od niego. Zrozpaczony chłopak postanawia za wszelką cenę zmienić jej decyzję — aby ją odzyskać, postanawia wziąć udział w szkolnym musicalu, choć jest bardzo nieśmiały.
Kate and Leopold
22:45
Kate i Leopold

Leopold, brytyjski książę, na skutek błędu pewnego podróżnika przenosi się w czasie z lat 70. XIX w. do początku XXI w. We współczesnym Nowym Jorku poznaje Kate — pracownicę agencji marketingu...
The Remains of the Day
01:00
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
Barry Munday
03:35
Barry Munday

Barry marzy o powodzeniu u kobiet, ale jeden wieczór zmienia całe jego życie: nieudany podryw kończy się dla niego utratą jąder. W dodatku pojawia się kobieta, która twierdzi, że jest z nim w ciąży...
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 25

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.