RAMÓWKA
Poniedziałek 16 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Toni Braxton: Unbreak My Heart
06:00
Toni Braxton: Nie łam mi serca

Fabularyzowana biografia piosenkarki Toni Braxton. Młoda Toni występuje na scenie razem z siostrami. Planuje zacząć studia, ale dostaje propozycję rozpoczęcia solowej kariery.
The Cabbage Soup
07:45
Kapuśniaczek

Do dwóch starszych panów mieszkających na francuskiej prowincji przybywa kosmita, który wyjątkowo lubi kapuśniak. Przedostatni film w karierze Louisa de Funèsa.
Eye of the Hurricane
09:45
W oku huraganu

Huragan pozbawia mieszkańców małej osady na Florydzie dachu nad głową i dobytku. Kiedy żywioł ustaje, okazuje się, że straty materialne to nie wszystko...
Dear Viola
11:45
Droga Violu

Kiedy popularna autorka odpowiedzi na listy do redakcji odchodzi na emeryturę, jej rolę przejmuje anonimowo księgowa pracująca dla redaktora naczelnego. Jeden z listów całkowicie zmienia jej życie...
Better Off Dead...
13:30
Lepiej umrzeć

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Nastolatek zostaje porzucony przez dziewczynę i ma wrażenie, że cały świat zwraca się przeciwko niemu. Chłopak myśli o skończeniu ze sobą — ale wtedy w szkole pojawia się nowa, piękna uczennica...
Against Her Will: The Carrie Buck Story
15:20
Wbrew jej woli

DRAMAT. Młoda, niepełnosprawna intelektualnie kobieta musi walczyć w sądzie o prawo do opieki nad swoim dzieckiem, które odebrano jej uznając, że nie będzie zdolna go wychować.
The Wing or the Thigh
17:10
Skrzydełko czy nóżka

Słynny krytyk kulinarny (Louis de Funès) planuje przygotować ostatnie wydanie swojego przewodnika, a potem przejść na emeryturę. Niestety, jego syn wcale nie zamierza zostać jego następcą...
Mary Higgins Clark: Loves Music, Loves to Dance
19:10
Zatańcz z mordercą

Darcy przygotowuje program telewizyjny na temat znajomości zawieranych przez Internet. W zbieraniu materiałów pomaga jej przyjaciółka, Erin. Gdy Erin zostaje zamordowana, Darcy zaczyna szukać zabójcy.
Bridesmaids
21:00
Druhny

Lillian prosi Annie, swoją najlepszą przyjaciółkę, aby ta została pierwszą druhną na jej ślubie. Wkrótce Annie poznaje pozostałe druhny i orientuje się, że jej pozycja jako „pierwszej jest zagrożona.
Hanging Up
23:25
Gorąca linia

Trzy dorosłe siostry prowadzą ustabilizowane i pełne sukcesów życie zawodowe. Nieoczekiwanie stają przed trudnym wyborem: która z nich ma się zaopiekować ciężko chorym ojcem?
The White Countess
01:15
Biała hrabina

Niewidomy amerykański dyplomata w Szanghaju nawiązuje romans ze zubożałą rosyjską hrabiną, która uciekła z Rosji w towarzystwie córeczki i krewnych. Szczęście przerywa atak Japończyków na miasto...
Finding Neverland
03:50
Marzyciel

DRAMAT. Historia oparta na faktach: pisarz James Barrie zaprzyjaźnia się z pewną wdową i jej czterema synami, co okazuje się dla niego inspiracją do stworzenia postaci Piotrusia Pana.
Table For Five
05:50
Stolik dla pięciorga

DRAMAT. J.P. Tanner ma troje dzieci, które jednak mieszkają z matką i jej drugim mężem. Mężczyzna postanawia odzyskać miłość i zaufanie dzieci zabierając je na wakacje — one jednak tęsknią za ojczymem.