RAMÓWKA
Środa 26 Maj
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Catch a Falling Star
06:05
Złapać spadającą gwiazdę

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Sydney Clarke jest gwiazdą filmową u szczytu kariery — ale pewnego dnia znika i trafia do małego miasteczka w Nowej Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Czy znajdzie tu szczęście i miłość?
Dear Viola
07:55
Droga Violu

Kiedy popularna autorka odpowiedzi na listy do redakcji odchodzi na emeryturę, jej rolę przejmuje anonimowo księgowa pracująca dla redaktora naczelnego. Jeden z listów całkowicie zmienia jej życie...
Field of Dreams
09:40
Pole marzeń

FANTASY. Ray, skromny farmer ze stanu Iowa, słyszy głosy, które namawiają go, aby na polu kukurydzy wybudował boisko do baseballa. Kiedy boisko jest gotowe, pojawiają się na nim duchy wielkich zawodników...
Elementary
11:40
Elementary

Seria 2, Epizod 1

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Elementary
12:35
Elementary

Seria 2, Epizod 2

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Cheerful Weather for the Wedding
13:30
Wymarzona pogoda na ślub

Anglia, lata 30. XX w. Dolly Thatcham szykuje się do ślubu, kiedy i tak już nerwową atmosferę zakłóca przyjazd jej dawnego ukochanego.
Jane's House
15:20
Dom Jane

Po śmierci ukochanej żony załamany Paul Clark samotnie wychowuje dwoje dzieci. Spotkanie z atrakcyjną Mary prowadzi do romansu i małżeństwa. Teraz Mary będzie musiała zdobyć serca dzieci Paula...
Neverending Story
17:10
Niekończąca się opowieść

FANTASY. Klasyczna opowieść na podstawie powieści Michaela Ende. Mały Bastian, czytając tajemniczą książkę, musi uratować krainę Fantazji, której zagraża straszliwa Nicość.
Leaving Normal
19:00
Zostawić normalność

Dwie zupełnie różne kobiety podróżują przez Amerykę. Darly to wygadana kelnerka i była striptizerka, która jedzie na Alaskę. Marianne ucieka od brutalnego męża. Czy to początek pięknej przyjaźni?
The Lovers
21:00
Kochankowie

Mary i Michael są małżeństwem z długoletnim stażem, ale oboje mają kochanków. Niespodziewany ciąg zdarzeń sprawia, że nagle zaczynają patrzeć inaczej na dotychczasowe życie i na siebie nawzajem.
Blind Date
22:55
Randka w ciemno

Młody, zamożny finansista idzie na służbową kolację z niedawno poznaną, piękną dziewczyną. Okazuje się, że jego towarzyszka fatalnie reaguje na alkohol: sprawy szybko wymykają się spod kontroli...
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
00:45
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
Oscar Pistorius: Blade Runner Killer
02:35
Oscar Pistorius: Zabójcza miłość

Dramat oparty na faktach. Niepełnosprawny sportowiec Oscar Pistorius, paraolimpijczyk i zdobywca wielu medali, w niejasnych okolicznościach zastrzelił swoją partnerkę, modelkę Reevę Steenkamp.
Wilder Days
04:10
Szalone dni

James Morse to staruszek, który mimo wieku wciąż ma żywą wyobraźnię i wymyśla niezwykłe historie. Jego dorosły syn, John, ma tego dosyć — ale wnuk Jamesa jest zafascynowany opowieściami dziadka.