RAMÓWKA
Sobota 15 Maj
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Monte Walsh
06:00
Monte Walsh

WESTERN. Dwaj starzejący się kowboje przemierzają Arizonę w poszukiwaniu pracy. Nie chcą pracować przy budowie kolei, coraz trudniej im stawiać czoła wyzwaniom współczesności.
Extraordinary Measures
07:55
Środki nadzwyczajne

Zdesperowani rodzice walczący o życie swoich ciężko chorych dzieci decydują się wesprzeć finansowo niekonwencjonalnego naukowca (Harrison Ford), który szuka leku na tę właśnie chorobę.
A Room With A View
10:00
Pokój z widokiem

Lucy Honeychurch, dziewczyna z wyższych sfer, w czasie podróży do Florencji poznaje Georgea. Młodzi zakochują się w sobie, ale rodzina Lucy nie jest tym zachwycona — planuje dla niej inną przyszłość.
The Mirror Crack'd
12:15
Pęknięte zwierciadło

Angela Lansbury w roli panny Marple. W czasie kręcenia filmu w małym miasteczku dochodzi do zbrodni: jedna z rywalizujących ze sobą aktorek zostaje zamordowana. Kto dosypał jej arszeniku do drinka?
The Troops And Aliens
14:20
Żandarm i kosmici

W Saint-Tropez pojawiają się kosmici, którzy potrafią przybrać postać dowolnej osoby. Jak odróżnić ich od ludzi? Na szczęście dzielny żandarm, inspektor Cruchot, czuwa!
All the King's Men
16:10
Wszyscy ludzie króla

Willie Stark jest obiecującym, młodym politykiem z Luizjany. Niestety polityka go psuje: z czasem Willie staje się coraz większym populistą. Dzięki temu zdobywa zwolenników i zostaje gubernatorem...
Captain Corelli's Mandolin
18:40
Kapitan Corelli

Wojenna historia miłosna na podstawie powieści Louisa de Bernieres. Młoda Greczynka, narzeczona partyzanta walczącego z nazistami, zakochuje się w okupancie — młodym włoskim oficerze.
The Art of The Steal
21:00
Sztuka kradzieży

Złodziej dzieł sztuki wpada w czasie kradzieży obrazu i trafia do polskiego więzienia. Kiedy wychodzi po siedmiu latach, decyduje się na udział w kolejnym skoku, którego organizatorem jest jego brat.
The Invisible Woman
22:45
Kobieta w ukryciu

45-letni Karol Dickens poznaje początkującą aktorkę Nelly Ternan. Między statecznym mężem i ojcem a dziewczyną wybucha romans. Wkrótce matka Nelly zaczyna się domyślać prawdy, zaczynają się plotki...
Confessions of a Dangerous Mind
00:50
Niebezpieczny umysł

KRYMINAŁ. Thriller komediowy oparty na kultowej autobiografii Chucka Barrisa, producenta programów rozrywkowych, który spełnił marzenie o pracy w telewizji, ale był także zabójcą działającym na zlecenie CIA.
A House Divided
03:00
Podzielony dom

DRAMAT. Lata 80. XIX w. Amanda Dickson dziedziczy dom i majątek po zmarłym ojcu — ale testament zostaje zakwestionowany przez jej stryja, bo kobieta jest dzieckiem z nieprawego łoża i córką niewolnicy.
Close Up
05:00
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 14

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 18

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.