RAMÓWKA
Czwartek 28 Styczeń
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Time for Me to Come Home for Christmas
06:00
Zdążyć do domu na Święta

Od śmierci matki Cara nie potrafi się cieszyć Świętami. W drodze do rodzinnej Oklahomy spotyka Heatha, sympatycznego chłopaka, który stracił ojca. Nie wie, że Heath jest gwiazdą muzyki country...
A Wife's Nightmare
07:45
Koszmar żony

Liz i Gabe są małżeństwem w średnim wieku. Pewnego dnia w ich domu zjawia się Caitlin, która twierdzi, że jest córką Gabea. Sprawę mają wyjaśnić badania DNA. Jakie są prawdziwe intencje dziewczyny?
Ring Of Fire
09:30
Ring Of Fire

Historia długoletniego związku słynnego muzyka Johnnyego Casha i jego żony June Carter Cash opowiedziana z perspektywy June.
Heavens Fall
11:15
Upadłe niebo

KRYMINAŁ. 1931 r.: dwie białe kobiety oskarżają o gwałt dziewięciu czarnoskórych chłopców, którzy zostają skazani na śmierć przez białych przysięgłych. Po dwóch latach dochodzi do apelacji i powtórnego procesu.
Straight from the Heart
13:15
Prosto z serca

Jordan, fotografka z Manhattanu, ma dość swojego chłopaka. Jej przyjaciółka w jej imieniu odpowiada na anons na portalu randkowym. Autorem anonsu okaże się Tyler, owdowiały hodowca koni.
Rescuers: Stories of Courage - Two Couples
15:00
Opowieść o odwadze: dwie pary

Dwie opowieści o osobach pomagających Żydom w czasie niemieckiej okupacji. Państwo Vos pomagają w przerzucie Żydów uciekających z Europy. Państwo Taquet ukrywają ich w katolickiej szkole z internatem.
Fatal Honeymoon
17:05
Zabójcza podróż poślubna

FILM AKCJI. Tina i Gabe w czasie podróży poślubnej nurkują przy Wielkiej Rafie Koralowej. Dochodzi do tragedii: kobieta ginie. Wypadek, czy morderstwo zaplanowane przez męża? Film oparty na faktach.
Scrooge
18:50
Opowieść wigilijna

DRAMAT. Klasyczna opowieść Karola Dickensa w musicalowym wydaniu. Ebenezer Scrooge nienawidzi Bożego Narodzenia. Wyrusza w towarzystwie trzech duchów na fantastyczną wyprawę, która zmieni jego życie.
Half Nelson
21:00
Szkolny chwyt

DRAMAT. Lubiany przez uczniów nauczyciel historii jest uzależniony od narkotyków. Pewnego dnia mężczyzna poznaje trzynastoletnią Drey, siostrę skazanego dilera. Rodzi się nietypowa przyjaźń.
L.A. Story
23:05
Historia z Los Angeles

Prezenter pogody przeżywa zawód miłosny. Załamany zauważa uliczny billboard, który zdaje się odpowiadać na wszystkie jego pytania. W roli głównej — popularny komik Steve Martin.
An Amish Murder
00:55
Przysięga milczenia

THRILLER. Kate Burkholder, od niedawna szefowa policji w małym miasteczku w Ohio, prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Trop wiedzie do zamkniętej społeczności amiszów, gdzie policjantka się wychowała.
Ray
02:30
Ray

DRAMAT. Fabularyzowana biografia legendarnego muzyka Raya Charlesa. 18-letni Ray wyjeżdża z Florydy, aby szukać szczęścia w Seattle. Jedyne, co naprawdę potrafi i kocha, to grać oraz komponować muzykę.
Tales From The Darkside
05:25
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 1

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.