RAMÓWKA
Środa 13 Styczeń
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Nora Roberts: Sanctuary
07:20
Nora Roberts: Sanktuarium

Fotografka Jo Ellen jest prześladowana przez stalkera, który śledzi każdy jej krok. Chcąc uciec, wyjeżdża na wyspę, gdzie spędziła dzieciństwo — tu jednak także czuje się obserwowana...
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
09:05
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
So You Said Yes
10:55
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
Abandoned
12:30
Bez śladu

Kevin, chłopak Mary, ma przejść prosty zabieg chirurgiczny — zostaje zabrany na salę operacyjną i... znika. Mary nie może go znaleźć, personel szpitala twierdzi, że w ogóle nie było takiego pacjenta.
The Good Shepherd
14:05
Dobry agent

Edward Wilson, jeden z założycieli CIA, wierzy w Amerykę i poświęci wszystko, aby ją chronić — ale jego idealizm ulega powolnej erozji, kiedy zaczyna podejrzliwie traktować wszystkich dookoła.
Heavens Fall
17:15
Upadłe niebo

KRYMINAŁ. 1931 r.: dwie białe kobiety oskarżają o gwałt dziewięciu czarnoskórych chłopców, którzy zostają skazani na śmierć przez białych przysięgłych. Po dwóch latach dochodzi do apelacji i powtórnego procesu.
Baby Sellers
19:15
Handlarze dziećmi

Szefowa renomowanej agencji adopcyjnej w rzeczywistości stoi na czele szajki handlującej dziećmi. Na trop przestępców wpada policjantka, która przenika do agencji, udając osobę zainteresowaną adopcją.
The Thin Blue Lie
21:00
Kłamstwo w mundurze

Film oparty na faktach: Jonathan Neumann, początkujący dziennikarz działu kryminalnego „Philadelphia Inquirer, odkrywa korupcję i nadużycia władzy w filadelfijskiej policji.
The Pledge
22:55
Obietnica

KRYMINAŁ. Starzejący się policjant (Jack Nicholson) składa matce zamordowanej dziewczynki obietnicę, że nie przejdzie na emeryturę, dopóki nie schwyta mordercy jej dziecka.
Patricia Cornwell: At Risk
01:15
Patricia Cornwell: Ryzyko

Ambitna prokurator wznawia śledztwo w sprawie morderstwa sprzed 35 lat. Chce w ten sposób zwiększyć swoją popularność przed wyborami, ale wkrótce okazuje się, że grozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo.
Patricia Cornwell: The Front
03:05
Patricia Cornwell: Front

Kolejne niewyjaśnione morderstwo sprzed lat: detektyw Garano i pani prokurator Lemont badają sprawę zabójstwa niewidomej Brytyjki, do którego doszło 50 lat temu w miasteczku Watertown.
Tales From The Darkside
04:55
Opowieści z ciemnej strony

Seria 3, Epizod 20

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.
Tales From The Darkside
05:30
Opowieści z ciemnej strony

Seria 3, Epizod 19

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.