RAMÓWKA
Piątek 14 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Becker
06:00
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 14

KOMEDIA. Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
Turtle Diary
06:30
Dziennik żółwia

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Neaera Duncan pisze książki dla dzieci, William Snow to księgarz. Dwójka samotników spotyka się w londyńskim zoo i wpada na pomysł, aby uwolnić hodowane tam żółwie morskie.
Vanity Fair
08:25
Vanity Fair: Targowisko próżności

DRAMAT. Anglia, początek XIX wieku. Becky Sharp kończy szkołę dla dziewcząt i marzy o lepszym życiu. Zaczyna od posady guwernantki w domu zamożnego szlachcica, aby w końcu trafić na salony.
Elementary
11:05
Elementary

Seria 1, Epizod 19

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Elementary
12:00
Elementary

Seria 1, Epizod 20

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
The Brothers Grimm
12:55
Nieustraszeni bracia Grimm

FILM AKCJI. Bracia Grimmowie podróżują po niemieckich wioskach, zarabiając na życie odczynianiem uroków i walką z wymyślonymi potworami. Zdemaskowani jako oszuści muszą rozwiązać zagadkę znikających dzieci.
Dear Viola
15:10
Droga Violu

Kiedy popularna autorka odpowiedzi na listy do redakcji odchodzi na emeryturę, jej rolę przejmuje anonimowo księgowa pracująca dla redaktora naczelnego. Jeden z listów całkowicie zmienia jej życie...
October Sky
16:55
Październikowe niebo

Nastolatek z małego miasteczka chce z pomocą przyjaciół zbudować rakietę zdolną do podróży w kosmos. W realizacji pozornie nierealnego projektu pomaga mu jedna z nauczycielek.
Maid in Manhattan
19:00
Pokojówka na Manhattanie

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Młody polityk przez pomyłkę uznaje hotelową pokojówkę za elegancką damę. Zauroczona kobieta nie chce wyprowadzać go z błędu... Kolejna wersja baśni o Kopciuszku — tym razem z udziałem Jennifer Lopez.
This Is 40
21:00
40 lat minęło

Debbie i Pete to małżeństwo z długim stażem. Mają dwie córki, kłopoty finansowe — i zbliżają się do czterdziestki. Oboje, choć w bardzo różny sposób, przeżywają kryzys wieku średniego.
The Perfect Man
23:35
Idealny facet

Licealistka Holly ma dość nieustannych przeprowadzek, nowych szkół i nowych znajomych — układa więc przewrotny plan, który ma skłonić jej matkę do zamieszkania na stałe w jednym miejscu.
Four Rooms
01:30
Cztery pokoje

KOMEDIA. Nowy boy hotelowy (w tej roli Tim Roth) w czasie nocy sylwestrowej jest świadkiem czterech bardzo nietypowych historii. Plejada gwiazd w niezwykłej, czarnej komedii.
Dune
03:25
Diuna

S.F. Planeta Arrakis to jedyne miejsce, gdzie znajdują się złoża substancji poszerzającej świadomość. Trwa walka o władzę na planecie. Film Davida Lyncha na podstawie słynnej powieści Franka Herberta.