RAMÓWKA
Poniedziałek 1 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Pictures of Hollis Woods
06:00
Obrazki Hollis Woods

Hollis Woods jako dziecko została porzucona przez rodziców. Trafia pod opiekę emerytowanej nauczycielki sztuki, Josie Cahill — ale wkrótce okazuje się, że to ona będzie musiała dbać o swoją opiekunkę.
Mary Higgins Clark: Try To Remember
07:55
Ku pamięci

15 lat po morderstwie młodej kobiety jej dawna przyjaciółka — obecnie policjantka — prowadzi śledztwo w sprawie morderstw świadków tamtych wydarzeń. Nie wie, że jej także grozi niebezpieczeństwo.
Labyrinth
09:45
Labirynt

Seria 1, Epizod 1

Losy dwóch kobiet łączą się w tajemniczy sposób wokół historii Świętego Graala — choć ich życie dzieli kilka wieków. Tajemnica z XIII w. ma może zostać ujawniona ponad 800 lat później.
Labyrinth
11:35
Labirynt

Seria 1, Epizod 2

Losy dwóch kobiet łączą się w tajemniczy sposób wokół historii Świętego Graala — choć ich życie dzieli kilka wieków. Tajemnica z XIII w. ma może zostać ujawniona ponad 800 lat później.
Front of the Class
13:25
Klasa pana Tourette'a

Brad Cohen cierpi na zespół Tourettea — nie jest w stanie kontrolować swoich tików i wypowiadanych słów. Mimo problemów chce zrealizować swoje marzenie i zostać nauczycielem. Film oparty na faktach.
You Lucky Dog
15:20
Spotkanie rodzinne

Lisa, nowojorska projektantka, po śmierci matki wraca w rodzinne strony, na farmę, którą od dawna prowadzi jej brat. Lisa postanawia zostać na farmie i pomóc bratu, adoptuje także psa ze schroniska.
The Troops of St. Tropez
17:10
Żandarm z Saint-Tropez

Louis de Funes jako żandarm Cruchot usiłujący zaprowadzić porządek w kurorcie Saint-Tropez. Pierwszy film z popularnej serii o ambitnym, ale kłótliwym żandarmie i jego wyjątkowej brygadzie.
Turtle Diary
19:05
Dziennik żółwia

Neaera Duncan pisze książki dla dzieci, William Snow to księgarz. Dwójka samotników spotyka się w londyńskim zoo i wpada na pomysł, aby uwolnić hodowane tam żółwie morskie.
Get Him to the Greek
21:00
Idol z piekła rodem

Aaron, pracownik wytwórni muzycznej, ma tylko 72 godziny, aby sprowadzić z Londynu do USA słynną gwiazdę rocka: skandalizującego Aldousa Snowa. Jeśli mu się to nie uda, straci pracę.
3000 Miles to Graceland
23:05
3000 mil do Graceland

Podczas zlotu fanów Elvisa Presleya w Las Vegas grupa byłych skazańców organizuje napad na kasyno. Nie wiedzą, że jeden z nich planuje przejąć cały łup dla siebie, nie dzieląc się z pozostałymi.
The Legend of Drunken Master
01:20
Legenda pijanego mistrza

Druga część przygód pijanego mistrza sztuk walki (Jackie Chan). Młody Wong podróżuje po kraju. Chcąc zaoszczędzić parę groszy na opłacie celnej, chowa paczkę z lekami w bagażu brytyjskiego dyplomaty...
Common Ground
03:20
Wspólny mianownik

Trzy opowieści poruszające temat homoseksualizmu: losy młodej kobiety, która właśnie wróciła z wojska, nauczyciela, który próbuje pomóc młodemu sportowcowi, i ojca, którego syn chce poślubić mężczyznę.
Dr Quinn, Medicine Woman: The Heart Within
05:25
Doktor Quinn: Serce na dłoni

Drugi film o przygodach dzielnej lekarki z Dzikiego Zachodu. Michaela z rodziną przeprowadzają się do Bostonu, aby zacząć wszystko od nowa — ale Colleen musi walczyć o szacunek jako kobieta-lekarz.