RAMÓWKA
Sobota 11 Kwiecień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Finding A Family
06:00
Szukając rodziny

Alex Chivescu, syn imigrantki z Rumunii, marzy o studiach na Harvardzie. Niestety, jego matka zapada na depresję i chłopak trafia do rodziny zastępczej — ale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.
Papa's Angels
07:45
Aniołki taty

Tuż przed Bożym Narodzeniem Grins Jenkins traci żonę. Pogrążony w żałobie, oznajmia swoim dzieciom, że w tym roku nie obchodzą Świąt. Jedna z córek, 12-letnia Becca, chce przywrócić ojcu nadzieję.
Ghost Town
09:35
Miasto duchów

Niezbyt towarzyski dentysta z Nowego Jorku podczas rutynowego zabiegu doświadcza śmierci klinicznej. Wkrótce zaczynają go nawiedzać duchy zmarłych, które proszą o różne przysługi...
Music From Another Room
11:35
Melodie miłości

Pięcioletni Danny jest obecny przy narodzinach Anny, córki znajomych. Postanawia, że w przyszłości się z nią ożeni. Po 25 latach Danny ponownie spotyka Annę — ale kobieta ma już narzeczonego...
Keep the Faith, Baby
13:35
Buntownik XX wieku

Biografia legendarnego amerykańskiego polityka, Adam Claytona Powella Jr., jednego z pierwszych czarnoskórych kongresmanów w USA. W roli głównej — Harry Lennix.
The Troops Get Married
15:40
Żandarm się żeni

Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie
17:25
Doktor Quinn

Filmowa kontynuacja popularnego serialu o tym samym tytule. Do Colorado Springs przyjeżdża pan Carraway, który chce eksploatować pobliską kopalnię. Kiedy nie dostaje zgody, porywa córeczkę dr Quinn.
Dr Quinn, Medicine Woman: The Heart Within
19:15
Doktor Quinn: Serce na dłoni

Drugi film o przygodach dzielnej lekarki z Dzikiego Zachodu. Michaela z rodziną przeprowadzają się do Bostonu, aby zacząć wszystko od nowa — ale Colleen musi walczyć o szacunek jako kobieta-lekarz.
Shall We Dance?
21:00
Zatańcz ze mną

Nieśmiały prawnik przeżywający kryzys wieku średniego zapisuje się na kurs tańca — i odkrywa pasję, która całkowicie odmienia jego życie. Jak nowe hobby wpłynie na jego małżeństwo?
Maid in Manhattan
23:05
Pokojówka na Manhattanie

Młody polityk przez pomyłkę uznaje hotelową pokojówkę za elegancką damę. Zauroczona kobieta nie chce wyprowadzać go z błędu... Kolejna wersja baśni o Kopciuszku — tym razem z udziałem Jennifer Lopez.
Duplex
01:05
Starsza pani musi zniknąć

Alex i Nancy znaleźli właśnie mieszkanie marzeń: klimatyczny apartament w starej kamienicy na nowojorskim Brooklynie. Jedynym problemem okazuje się sąsiadka z góry: pozornie urocza starsza pani...
Confessions of a Dangerous Mind
02:50
Niebezpieczny umysł

Thriller komediowy oparty na kultowej autobiografii Chucka Barrisa, producenta programów rozrywkowych, który spełnił marzenie o pracy w telewizji, ale był także zabójcą działającym na zlecenie CIA.
Becker
05:00
Doktor Becker

Seria 3, Epizod 5

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
Becker
05:30
Doktor Becker

Seria 3, Epizod 4

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!