RAMÓWKA
Piątek 3 Kwiecień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Windy City
06:00
Miasto wichrów

Pisarz Danny przechodzi kryzys wieku średniego: jego przyjaciel umiera a dawna ukochana wychodzi za mąż. Danny zaczyna wspominać przeszłość: z czasem retrospekcje układają się w powieść o Chicago.
Starsky And Hutch
08:00
Starsky i Hutch

Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
The Key to Rebecca
09:55
Klucz do Rebeki

Seria 1, Epizod 1

Rok 1942. Pracujący dla niemieckiego wywiadu Alex Wolff dociera do Kairu, aby zdobyć informacje o planach brytyjskich wojsk. Na trop Wolffa wpada służący w brytyjskim wywiadzie major William Vandam.
The Key to Rebecca
11:50
Klucz do Rebeki

Seria 1, Epizod 2

Rok 1942. Pracujący dla niemieckiego wywiadu Alex Wolff dociera do Kairu, aby zdobyć informacje o planach brytyjskich wojsk. Na trop Wolffa wpada służący w brytyjskim wywiadzie major William Vandam.
Stockholm, Pennsylvania
13:45
Sztokholm w Pensylwanii

Kiedy Leanne Dragon miała cztery lata, została uprowadzona przez Benjamina McKaya. Uwolniona w wieku 17 lat wraca do rodzinnego domu, ale rodzice nie potrafią poradzić sobie z problemami córki...
Intersection
15:40
Na rozstaju

Zamożny architekt w średnim wieku poznaje uroczą dziennikarkę i postanawia pójść za głosem serca. Jego decyzja stawia pod znakiem zapytania przyszłość jego małżeństwa i szczęście jego córki.
Mary Higgins Clark: Pretend You Don't See Her
17:35
Wyścig z mordercą

Kobieta, która była świadkiem morderstwa w luksusowym apartamencie na Manhattanie, zaczyna nowe życie w Minnesocie.
Ace Ventura: Pet Detective
19:25
Ace Ventura: Psi detektyw

Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.
Three Wishes
21:00
Trzy życzenia

Jane, samotna matka dwóch synów, potrąca samochodem tajemniczego mężczyznę. Czuje się odpowiedzialna, więc zaprasza rannego do swojego domu. Jego wdzięczność zmieni życie całej rodziny.
Jude
23:10
Więzy miłości

Jude Fawley jest ubogim kamieniarzem, ale marzy o awansie społecznym, studiach i lepszym życiu. Małżeństwo z córką bogatego farmera nie ułatwi mu realizacji tych planów...
Kill Bill: Volume 1
01:30
Kill Bill

Doskonała zabójczyni w dniu swojego ślubu zostaje zaatakowana przez grupę swoich współpracowniczek i ich szefa — Billa. Traci ukochanego i dziecko. Kiedy budzi się ze śpiączki, zaczyna się mścić.
Four Rooms
03:35
Cztery pokoje

Nowy boy hotelowy (w tej roli Tim Roth) w czasie nocy sylwestrowej jest świadkiem czterech bardzo nietypowych historii. Plejada gwiazd w niezwykłej, czarnej komedii.
Becker
05:30
Doktor Becker

Seria 3, Epizod 2

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!