PROGRAM TV
Poniedziałek 5 Sierpień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
The Soulmate Search
W poszukiwaniu drugiej połówki

Romantyczna malarka i racjonalny prawnik spotykają się na nieudanej randce zaaranżowanej przez ekskluzywny serwis randkowy. Okazuje się, że serwis nie istnieje — czy dowiedzą się, kto ich oszukał?
07:40
The Love Hunt
Miłosny skarb

Meg, agentka nieruchomości z Los Angeles, przyjeżdża na pogrzeb swojego ojca, archeologa. Okazuje się, że ojciec zapisał jej cały majątek — pod warunkiem, że odnajdzie skarb, do którego on nie dotarł.
09:25
Mr. Pawsitively Perfect
Z miłości do zwierząt

Daisy Liu marzy o własnym psie — na razie jednak prowadzi tylko dom tymczasowy dla zwierzaków czekających na adopcję. Jednym z jej podopiecznych interesuje się celebryta Jace.
11:10
The White Crow
Biały kruk

Opowieść o życiu wybitnego rosyjskiego tancerza Rudolfa Nuriejewa. W 1961 r. Nuriejew ucieka pilnującym go agentom KGB, prosi o azyl w Paryżu i staje się gwiazdą paryskiej sceny baletowej.
13:40
The Troops Get Married
Żandarm się żeni

KOMEDIA. Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
15:25
Oliver Twist
Oliver Twist

Anglia, lata 30. XX w. Oliver Twist, sierota, błąka się po przytułkach, aż trafia do domu chciwego Fagina pracującego dla przestępcy Sikesa... Ekranizacja powieści Dickensa, reżyseria: Roman Polański.
17:55
O Brother, Where Art Thou?
Bracie, gdzie jesteś?

Wielkie kino braci Coen: George Clooney w ironicznej, postmodernistycznej opowieści o ucieczce z więzienia i podróży przez Amerykę — współczesnej wersji Odysei Homera.
20:00
Moneyball
Moneyball

Billy Beane, były baseballista, a dziś menedżer drużyny Oakland Athletics, postanawia kompletnie zmienić zasady prowadzenia zespołu, opierając się na obliczeniach i analizach komputerowych.
22:35
The Lobster
Lobster

Czarny humor z dystopijnej przyszłości. David, którego porzuciła żona, żyje w świecie, w którym samotność jest zakazana: jeśli w ciągu 45 dni nie znajdzie miłości, zostanie zamieniony w zwierzę...
01:45
Big Fish
Duża ryba

Edward Bloom zawsze opowiadał synowi, Williamowi, niesamowite historie o swoim życiu. Teraz, kiedy Edward jest ciężko chory, William próbuje dociec, ile prawdy było w opowieściach ojca...
02:50
The Child in Time
Dziecko w czasie

4-letnia córka Stephena Lewisa — autora książek dla dzieci — zaginęła. Życie mężczyzny i jego żony wali się w gruzy.
04:40
Daddy Issues
Kompleks tatusia

Henrietta ma 20 lat, mieszka w Londynie i uprawia stand-up. Kiedy umiera jej ojciec, dziewczyna dostaje w spadku dom w Los Angeles i rodzinną firmę do poprowadzenia...