PROGRAM TV
Niedziela 4 Sierpień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
The Winning Season
Bilet do innego świata

Lata 80. XX w. Jedenastoletni Joe Soshack, wielki fan baseballa, znajduje magiczną kartę, dzięki której przenosi się w czasie do 1909 r. i osobiście poznaje swojego idola: słynnego Honusa Wagnera.
07:50
Saving Milly
Na ratunek Milly

Historia oparta na faktach. Morton Kondracke, znakomity dziennikarz, walczy o życie swojej żony, Milly, cierpiącej na chorobę Parkinsona. W rolach głównych Madeleine Stowe i Bruce Greenwood.
09:35
Roustabout
Wagabunda

Charlie Rogers (Elvis Presley), wędrowny piosenkarz, na skutek awarii motocykla musi poszukać stałej pracy. Trafia do wesołego miasteczka, gdzie zakochuje się w pięknej córce właściciela.
11:35
I.Q.
Narzeczona dla geniusza

Princeton, lata 50. Catherine, siostrzenica Alberta Einsteina, jest zaręczona z pyszałkowatym Jamesem. Einsteinowi nie podoba się narzeczony dziewczyny, więc próbuje zeswatać ją z mechanikiem Edem.
13:30
The Boy in the Striped Pyjamas
Chłopiec w pasiastej piżamie

Ośmioletni Bruno, syn hitlerowskiego oficera, zaprzyjaźnia się z mieszkającym za płotem z drutu kolczastego Szmulem — tytułowym chłopcem w pasiastej piżamie, więźniem obozu koncentracyjnego...
15:25
Planes, Trains & Automobiles
Samoloty, pociągi i samochody

Neal wraca z Nowego Jorku do domu, do Chicago, na Święto Dziękczynienia. Na lotnisku spotyka Dela, dynamicznego akwizytora. Obaj panowie nie wiedzą jeszcze, że czeka ich długa, wspólna podróż.
17:15
Cast Away
Cast Away - Poza światem

Chuck Noland pracuje w międzynarodowej firmie kurierskiej. W czasie jednego z lotów jego samolot rozbija się, a on sam trafia na bezludną wyspę. Doskonała rola Toma Hanksa.
20:00
Big Fish
Duża ryba

Edward Bloom zawsze opowiadał synowi, Williamowi, niesamowite historie o swoim życiu. Teraz, kiedy Edward jest ciężko chory, William próbuje dociec, ile prawdy było w opowieściach ojca...
22:25
Swept from the Sea
Kochankowie sztormowego morza

Melodramat na motywach noweli Josepha Conrada. Ukraiński rozbitek trafia do wioski w Kornwalii. Mieszkańcy są wobec niego nieufni — tylko jedna dziewczyna, Amy Foster, okazuje mu serce i zrozumienie.
00:50
Angel Eyes
02:35
Crazy for Love
Samobójczo zakochani

Komediodramat. Para myślących o samobójstwie pacjentów szpitala psychiatrycznego zakochuje się w sobie. Max i Grace uciekają ze szpitala, aby zrealizować wspólne pragnienie śmierci...
04:25
Dumped
Porzucony

Laura i Will są razem już cztery lata, ale on wciąż się jej nie oświadczył. Za radą przyjaciółki Laura mówi Willowi, że od niego odchodzi, mając nadzieję, że to skłoni ukochanego do podjęcia decyzji...