PROGRAM TV
Piątek 2 Sierpień

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 6

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.
06:55
The Nora Roberts Collection: Angels Fall
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca

Reese jako jedyna przeżyła masakrę, w której zginęli jej przyjaciele. Cierpiąca na zespół stresu pourazowego kobieta trafia w podróży do małego górskiego miasteczka, gdzie jest świadkiem morderstwa...
08:50
Stranger than Fiction
Przypadek Harolda Cricka

Kiedy fikcja miesza się z rzeczywistością: Harold, zwykły urzędnik skarbowy, zaczyna słyszeć w głowie głos, który opowiada jego życie. Czyżby był tylko bohaterem książki pisanej przez kogoś innego?
11:00
The Great Debaters
Klub dyskusyjny

Teksas, lata 30. XX w. Profesor Tolson wykłada na prowincjonalnej uczelni, gdzie studiuje wielu czarnoskórych studentów. Profesor tworzy z nich zespół, który weźmie udział w debatach uniwersyteckich...
13:30
O Brother, Where Art Thou?
Bracie, gdzie jesteś?

Wielkie kino braci Coen: George Clooney w ironicznej, postmodernistycznej opowieści o ucieczce z więzienia i podróży przez Amerykę — współczesnej wersji Odysei Homera.
15:35
Election
Wybory

Kiedy ambitna Tracy kandyduje na przewodniczącą samorządu szkolnego, jeden z nauczycieli zgłasza popularnego ucznia jako jej konkurenta. Dziewczyna zrobi wszystko, żeby wygrać...
17:35
Cutthroat Island
Wyspa piratów

Córka słynnego korsarza staje na czele pirackiej załogi i wyrusza na poszukiwanie ukrytego skarbu, szukając jednocześnie zemsty na mordercy swojego ojca.
22:30
Against the Ropes
Królowa ringu

Film oparty na faktach. Kiedy Jackie Kallen spotyka utalentowanego Luthera Shawa, zaczyna z nim pracować. Wkrótce on staje się gwiazdą ringu, a ona pierwszą w historii kobietą-promotorką bokserską.
00:25
Disobedience
Nieposłuszne

Córka londyńskiego rabina, która przed laty opuściła rodzinę i wyjechała do USA, wraca do domu po śmierci ojca. Kobieta nie wpasowuje się w ortodoksyjną społeczność, pojawiają się też inne problemy...
02:50
Lush Life
Trąbka Clifforda Browna

Saksofonista Al i trębacz Buddy to dwaj znakomici nowojorscy jazzmani. Kiedy okazuje się, że Buddy jest śmiertelnie chory, przyjaciel chce pomóc mu spełnić dwa ostatnie marzenia.
04:55
Close Up
Bliżej gwiazd

Seria 7, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
05:30
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 12

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.